Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy olyan...

Hol ismerkedjen egy olyan lány aki?

Figyelt kérdés

- nem sűrűn jár bulizni + nem buliban akar ismerkedni

- nem neten akar ismerkedni (mert az tele van őrültekkel)

- nincs nagy baráti társasága

- egyetemen nem tud ismerkedni (tele van nyomorékokkal + nem akarja keverni a "munkát" a magánélettel)

- jár kávézóba, de csak barátnőkkel, szóval nem fogják leszólítani

- utcán, közlekedési eszközön nem tud, mert a férfiaknak nem szokásuk ott ismerkedni


Azt hiszem ennyi!


Van valakinek valami ötlete?


2013. jún. 6. 01:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
De nagyjából semmi nem jó neked, ahol az emberek általában ismerkednek. Akkor tessék, mondok valamit, nyár van, remélhetőleg melegebb lesz lassan, menj pl. strandra, ismerkedj ott.
2013. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Ki a fittyfene írta, hogy attól vagy antiszoc, hogy nem jársz bulizni? Nem attól. Hanem attól, hogy nincs baráti társaságod és sehol sem ismerkedsz. De amint látom ez a buli kérdés érzékeny kategória, ha egyből erre harapsz...gátlásos is vagy egyébként? Bár gondolom igen, ellenben nem lennének ismerkedési gondjaid. Ezeket a gátlásokat kellene valahogy lenyomni és jobban nyitni a világra.
2013. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11, Köszönöm, végre valami hasznos..


12, Én választottam azt, hogy nincs NAGY baráti társaságom. Nekem sokkal többet ér az a pár barátnőm, mint egy tucat lány, akikkel csak felszínes baráti kapcsolatom lehetne.

Csak egy kicsit vagyok gátlásos, de nem látom, hogy ez most miért releváns. Ha lenne alkalmam ismerkedni, nem lennék gátlásos.

2013. jún. 6. 01:46
 14/22 tetro ***** válasza:
100%

swinger klub?


segítek. összeírom, akikhez közöm volt, honnan ismertem meg őket:

- osztálytárs

- testvérem volt osztálytársa

- segítőkész banki ügyintéző

- egy barátom lakótársa

- volt óvodástárs

- fotós oldalról

- blogom olvasója

- forgatáson statiszta

- erzsébet téren padon mellém ült

- szálloda medencében nekem úszott

- buli

- barát barátnője

- táncos akivel beszélgettem a fellépés után

- castingon résztvevő


és nem járok bulikba, meg bkv-n sem ismerkedem. társkeresőn se... és lám mégis vannak lehetőségek. ha nyitott az ember.

2013. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2013. jún. 6. 01:53
 16/22 anonim válasza:
100%
Egyetemet ne zárd ki ennyire. Általában, ha nem sikerülnek jól a dolgok, még mindig el tudjátok kerülni egymást különösebb probléma nélkül is.
2013. jún. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne otthon ülj, hanem lépj ki a nagyvilágba. Én se vagyok túl szociális lény, de egészen sokféle helyen sikerült ismerkednem, színházban, kórusban, Balaton-parton, de pl. iskolában is, és a neten is találkoztam már szimpatikus, izgalmas emberekkel. Persze, minden hely tele van nyomorékokkal meg őrültekkel, ha úgy nézed, de nem baj, a lényeg hogy egy normálisat találj :)
2013. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Tarts önvizsgálatot. Ne a kifogásokat keresd és ne az eddigi kudarcaiddal érvelj magadnak.
2013. jún. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok férfiban, csak nekem még nyomulnom is kellene. A saját tapasztalat alapján 35. évemre eljutottam oda hogy már sehol sem ismerkedek. Pár barátom van, hímneműek, egy kivételével nős mindegyik. Dolgozunk, nincsenek házibulik és hasonlók. Eljárunk tekerni időnként, amúgy meg filmet nézek otthon. Vagy történik valami csoda, vagy ha nem akkor ez járt nekem és kész.

35 F

2013. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ugyanezek elmondhatóak rólam, csak nem járok egyetemre, és kávézóba sem... Elég reménytelen a helyzetem....

22/L

2013. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!