Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy srác meleg?

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok, tudom magamról, de nem reklámozom. Újabban egy srác nagyon keresi a társaságomat. Lehet, hogy haverkodik csak, mert elég új még a suliban, viszont fura, hogy figyel arra, amit mondok és megjegyzi, ha beszélgetünk, elpirul. De volt barátnője úgy tudom. Nem akarok közeledni, mert hátha maga sem tudja, mit akar. Szerintetek hogyan viselkedjek vele?
2013. jún. 4. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én nem szűrtem le egyértelműen abból amit írtál, de most akkor te is kedveled őt? Érdeklődsz iránta?


Ha igen, akkor szerintem kicsit nyílj meg felé barátilag. Ne "zúdítsd rá" egyből, hogy meleg vagy, mert úgy lehet hogy csak elijesztenéd magadtól. Barátkozz vele, és ha már úgy érzed hogy kialakult a kölcsönös bizalom, próbálj meg valami közös programot szervezni, ahol oldottabb a hangulat (pl. szórakozóhely vagy valami hasonló, ami mindkettőtök ízlésének megfelel), és tudasd vele valahogy a dolgot.


Drukkolok nektek. :D Ha lesz valami fejlemény, szívesen meghallgatnám -akár itt, akár privátban-, ugyanis valamennyire én is hasonló cipőben járok! :D Sok sikert!


17/f

2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Az előző válaszoló pont megfogalmazta a véleményem.:)

És majd a fejleményekre én is kiváncsi lennék.

Hajrá!^^

2013. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel:-D.
2013. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 fmate29 válasza:
0%

looool


sok kis homo

2013. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezt jó régen írtam. Hívtam randira a srácot, igent mondott, aztán nem jött el. Azóta folyamatosan csajozik. Szóval tévedtem. :)
2016. ápr. 19. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!