Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy srác meleg?

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok, tudom magamról, de nem reklámozom. Újabban egy srác nagyon keresi a társaságomat. Lehet, hogy haverkodik csak, mert elég új még a suliban, viszont fura, hogy figyel arra, amit mondok és megjegyzi, ha beszélgetünk, elpirul. De volt barátnője úgy tudom. Nem akarok közeledni, mert hátha maga sem tudja, mit akar. Szerintetek hogyan viselkedjek vele?
2013. jún. 4. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

te vagy az, honnan tudjuk mi!?

neked kell(ene) tudni..

2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát majdcsak kiderül, jelekből leveszed majd úgyis
2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én eddig még csak úgy ismerkedtem, hogy viszonylag egyértelmű volt a helyzet, tehát meleg oldalakon, nem kellett találgatni.
2013. jún. 4. 22:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy mindig ezt hallgatja

http://www.youtube.com/watch?v=SrboFoozUdE

2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

melyik suliba jársz? mert mintha rólam írtál volna :P

aki nekem bejön srác a suliba az elég töketlen onnan gondoltam hogy meleg -kis beszari. 14f

2013. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Ne hallgass az előző gyökér beszólogatókra!


Sokan összekeverik a homoszexuális a metroszexuális és a transzszexuális fogalmakat... -.-" szánalom.


A meleg fiúk általában figyelmesebbek, türelmesebbek sokszor bizonytalanok magukban vagy éppen azzal akarják "elrejteni" a hajlamaikat, hogy ész nélkül csajoznak és állandóan bizonygatják hogy ők mennyire heterók. De ránézésre egy átlag melegről nem mondod meg, hogy az!! (max. ráhibázhatsz) A pillantásából, a mozdulataiból, a beszédstílusából, a hobbijaiból és természetesen az azonos neműekkel való viselkedéséből lehet következtetéseket levonni.


Ne vedd sértésnek, de simán lehet hogy csak félénk a srác vagy nehézséget okoz az idegenekkel való kommunikáció és amiatt pirul el. Persze ezt te jobban érzed, hiszen te vagy ott. Ha új a suliban, akkor a figyelme is fogható arra, hogy szeretne gyorsan beilleszkedni... segíts neki minél többet és előbb-utóbb kiderül ha többről van szó.


Ha tetszik neked, akkor sok sikert hozzá, szurkolok! ;)

2013. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de aranyosak lehettek:-)
2013. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
magas a testhőmérséklete
2013. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem viselkedj úgy vele mint egy jó barát. Sulin kívül szoktatok találkozni? Ha nem akkor hívd el valahova :)

Mióta ismered? Tanév elejétől?

Ha úgyérzed megbízhatsz benne, akkor vald be neki hogy meleg vagy, utána könnyebb lesz a helyzet, mert ha akar valamit akkor már mer közeledni :)

2013. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Két hete ismerem csak, nem sokkal előtte jött a suliba. Vannak iskolai színdarabok, és két hete volt egy, ott egymás mellett ültünk, elbeszélgettünk utána. Jó volt, mert ritka az értelmes srác sajnos. Azóta szinte mindennap odaül a kajáldában mellém, és beszélgetünk. De arról még nem mertem kérdezősködni, hogy van-e kedve elmenni valahová sulin kívül.
2013. jún. 6. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!