Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, DJ... Elég felkapottak a csapatával. Először amikor nálunk jártak zenélni, akkor fogalmam sem volt, hogy kik jönnek, vagy hogy néznek ki. A srác észrevett a szórakozóhely előtt, és elég hosszasan bámult. De nem olyan ,,na mi a helyzet" módon, mint Joey :D, hanem úgy, ahogy a pasik néznek, mikor észrevesznek valakit. És az a helyzet, hogy elsőre nagyon megtetszett. Csak később derült ki, hogy ő az egyik DJ. Úgyan azon a bulin többször is összenéztünk. Elég ritkán járnak felénk, kb. úgy 4 havonta. Egy újabb alkalommal megint észrevett, és akkor is sokszor összenéztünk, meg olyan volt, hogy miközben zenélt, akkor én elől voltam és úgyan olyan nézéssel rámnézett. Elég hihetetlen, de azt hiszem, hogy kezdek belezúgni :/ A legutóbb nem jött a többi DJ-el, és nagyon elkeseredtem, mert már annak is örülök, ha csak láthatom. Legutóbb egy kicsit többet ittam a kelleténél és talán nem tetszett neki, ahogy viselkedtem, de lehet, hogy csak én érzem így... Végülis nem táncoltam meztelenül vagy hasonló. Nem nagyon van önbizalmam, és arra is gondoltam, hogy kínosnak találta a helyzetet és direkt nem jött, vagy csak nekem jelentenek túl sokat az ilyen apróságok, neki meg mindegy melyik városban milyen lányt néz... Szerintetek tetszhetek neki vagy túl elfogult voltam? Van esély arra, hogy meghívjon egy italra? Vagy én mit tehetek? 19/l
2013. jún. 3. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak kellett volna egy csaj neki estére kb ennyi a szitu.
2013. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, felejtsd el. Rengeteg DJ félrekúr az asszonya mellett. Akarsz egy újabb strigula lenni nála?


Amúgy meg nálam elvéreztél: "Úgyan azon".

2013. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!