Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Erről az ismerkedés rovatról? Meg úgy a netes ismerkedésről?

Szerintetek rossz szándékúak itt is vagy akárhol máshol, más oldalon az emberek vagy inkább kedvesek, közvetlenek?

Az én véleményem az, hogy nagyon magasra van téve a a léc még az okosabb, normálisabb férfiakkal szemben is a nőknél.


Férfiként kérdezem ezt, azért a nőket említem meg. Mi változott meg az utóbbi években szerintetek a férfi-női szerepekben?


2013. jún. 2. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
te nagyon pihent vagy öcsém
2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem az ismerkedik itt, aki máshol nem járt sikerrel
2013. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nem ismerkednék innen egy lánnyal se az tuti,de valakinek meg ez a jó helyszín :D.
2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
én a randi oldalakat sem támogatom de ha mondjuk 50 felett v és nem akarsz egyedül meghalni hát jól van. de pl 20 évesen itt sír h nincs senkije? menjen el szórakozni a barátaival mindenhol talál lányokat.
2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért pihent az első, aki gondolkodik is és nem csak zombi mód él?
2013. jún. 2. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:

megértetted a lényeget


na pá

2013. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3. kommentelő ha elhiszi h nincs sikere a lányoknál azért a neten próbálkozik de ez hülyeség akármit írhat gondolkodás nélkül
2013. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek magasan a lécek, sőt, épphogy alacsonyan, csak sok pasi még azt sem képes megugorni, mert az egyszerű elvárások mögött is valami bonyolult logikát keres és inkább aszerint cselekszik, mert tuti az a jó. Mi olyan teljesíthetetlen abban, hogy legyél kedves, normális, lehessen veled beszélgetni, ne legyél tahó, de legyél határozott. Ennyi. Ez sztem abszolút nem magas.

Aki meg ezek után sem talál párt és még idejön gyalázkodni, az magára vessen, megérdemli, sőt, nagyon helyes, legalább vele már nem kell számolni.

2013. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Nincsenek magasan a lécek, sőt, épphogy alacsonyan, csak sok pasi még azt sem képes megugorni, mert az egyszerű elvárások mögött is valami bonyolult logikát keres és inkább aszerint cselekszik, mert tuti az a jó."


Én egyáltalán nem ezt tapasztalom. Egyáltalán nincsenek szerintem alacsonyan a lécek, mert alapjában véve (oké, hogy sok a gyökér pasi, nagyon sok), de van a nőkben egyfajta automata védekezési mechanizmus és többször előfordult már esetemben is, hogy semmiféle negatív dolgot nem mondtam, utaltam és egyből lehúzták a rolót. Miközben ronda sem vagyok. Szóval ez a szörnyű általánosítás még mindig nagyon erős a nők részéről.


"Mi olyan teljesíthetetlen abban, hogy legyél kedves, normális, lehessen veled beszélgetni, ne legyél tahó, de legyél határozott. Ennyi. Ez sztem abszolút nem magas."


És az miért van akkor, ha értelmesen beszélgetsz velük, nyitott vagy és egyáltalán nem egy unott kocka, akkor meg elkezdenek lekoccolni, mert túl fura vagy, miért vagy ilyen kedves stb. Szóval ez vicces :O



"Aki meg ezek után sem talál párt és még idejön gyalázkodni, az magára vessen, megérdemli, sőt, nagyon helyes, legalább vele már nem kell számolni.


Arrogáns szöveged van. Ezzel nem tudom kinél akarsz elismerést kivívni?

2013. jún. 2. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdező sztem nem veszed észre h hol rontod el mert amikbe belekötöttél az mind igaz nem kell görcsölni és könyvek szerint eljárni. sztem változtass mert te rontod el vhol.
2013. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!