Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen csajokat miért nem...

Ilyen csajokat miért nem lehet találni egyik társkeresőn vagy ismerkedős oldalon se?

Figyelt kérdés

Mindenhol olyanokat írnak magukról h imádnak sportolni, bulizni, táncolni, strandolni...

Én viszont hiányolom a kicsit vadóckább, kirándulós, autózós, sátrazós, kempingezős, utazgatós csajokat.

Meg akik nem riadnak vissza a kicsit koszosabb környékektől sem, mint pl városok alatti alagútrendszerek, hidak belső szerekezete, csatornák stb.. szoktak lenni ilyen szűkös sötét helyeken túrák amik tök érdekesek pl de valahogy ilyen érdeklődésű csajokat nem találok sehol :O


2013. jún. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
az utazószellemű és kempingező emberek nem lógnak sokat a neten hanem a természetet többre értékelik
2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

arra gondoltál, hogy nem csak ismerkedős oldalon lehet ismerkedni?

Érdemes saját környezetükben keresni az ilyen hölgyeket, sok ezer ilyen hely van, pl blaha aluljáró éjszaka.

2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
blaha aluljáró sem rossz :D este izgi ott végigmenni :D félelmetes :S
2013. jún. 3. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
24 :)
2013. jún. 3. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok! :) Csak enm neten ismerkedem..nagyon keveset vagyok gep elott.ha lenne idom/turelmem azert idom van csak nincs kedvem itt ulni inkabb elmegyek valahova a baratnommel.
2013. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, vihetnétek engem is *-*
2013. jún. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!