Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek a férfi társaim?...

Miért ilyenek a férfi társaim? Miért fizetnek többet egy szórakozóhelyen, mint egy nő? Ennyire szex függők lennénk?

Figyelt kérdés

Vannak olyan szórakozó helyek, de NEM MINDEGYIK, ahol a nőknek nem kell fizetni. Csak azért hajlandóak a mai férfiak többet fizetni, szórakozó, helyeken, hogy nőt találjanak. Ha olyan helyre mennek, ahol ugyanannyi a belépő vagy ingyenes a szórakozóhely, ott akkor ezek a pasik költenek a nőkre, meghívják őket nyilván szexuális indíttatás van a dologban, mert érzelem, szeret még nem alakult ki, hogy azért hívjam meg, mert szeretek adni annak, akit szeretek.

Én sose mentem olyan szórakozó helyre, ahol különbséget tettek nők és férfia terén. Egyenjogúság van tudtommal. És sose hívtam meg a nőket, max. akkor, amikor kapcsolatban voltam már, általában vagy közösen álltuk vagy egyszer én másodszor ő fizetett. És jééé ennek ellenére sose volt gondom a nők terén, pedig nem vagyok egy adonisz.

Most én ezért feminin pasi vagyok vagy férfiatlan lennék?


2013. jún. 3. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 :) Végre egy normális lány :)
2013. jún. 3. 15:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm ez jól esett, pláne, hogy itt az oldalon, az ilyet feminista emancipunci ribinek szokták titulálni. :-) Valamiért nem tetszik nagyon sok pasinak, ha egy nő a saját lábán áll, mert akkor ki van lőve a pénz faktor és nehezebb a dolguk.

És akkor én is mondom, hogy végre egy normális pasi. :-)

2013. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az Alapvető Jogok Biztosa már rég válaszolt a levélre, és megmondta, hogy neki ehhez k.urvára semmi köze, mert nem közintézmény!

Most valami egyenlő jogokért küzdő szervezethez fordult a srác... keresd meg a hírt!

2013. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!