Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy húszas...

Hol ismerkedjen egy húszas évei közepén járó srác?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolat reményében
2013. jún. 2. 18:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Több dologba is beleszólnék. Számos ismerősöm van, aki fiúként vékony vagy sportos és telt lányokat szereti(molett vagy túlsúlyos), és szerintem ezzel nincs baj. Ez fordtva is igaz, vékony lányok, mackós fiúkkal.Az, hogy valakit nem telt forma vonz, az megint más kérdés.

a normális lányok pedig igen is léteznek. Pl. én magamat annak tartom, közel sem vagyok cicababa. A páromat pl. egy szilveszteri buliban ismertem meg(5 éve), ráadásul a legrosszabb formájában volt(arc, haj stb),mégis megtetszett. A külső nem minden, a kisugárzás számít.Számos olyan ismerősöm van, ahol az egyik fél nem egy szépségideáll mégis imádják egymást. Az, hogy buliban, vagy sportolás vagy csak épp az utcán ismersz meg valakit, nem szabad ítélkezni. Meg kell ismerni ha első vagy második látásra szimpatikus. Sose tudhatod, ki-kicsoda ha nem ismered meg. a komoly kapcsolat pedig csak azután dől el, nem pedig az első benyomástól.

2014. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
a kövér molettek senkinek nem tetszenek, hacsak vkinek nem ilyen perverziója van, mert ez egészségtelen de egyben igénytelenséget is jelent
2014. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!