Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy húszas...

Hol ismerkedjen egy húszas évei közepén járó srác?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolat reményében
2013. jún. 2. 18:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Én is telt vagyok a 170cm-el és az 58kg-mal"


A túrót vagy telt. Ez egy teljesen normális testtömeg a magasságodhoz. Ezzel még nekem sem lenne problémám.


Egyébként a kövérség az igénytelenség egy formája. Az igényes megjelenéshez hozzátartozik az, hogy nem kövér az ember. Persze lehet mondani, hogy genetika, lóf@szt! Nekem baromi gyorsan zsírosodik a hajam, mert ilyen a genetikám, mégsem járkálok zsíros hajjal, mert feltalálták a sampont. A kövérek esetében is ez a hejzet, aki hízásra hajlamos az egyen kevesebbet, és sportoljon többet. Arról senki sem tehet, hogy milyen az arca, arról viszont, hogy kövér e vagy sem nagyon is.

2013. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
"helyzet" akart lenni...
2013. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Úúú, ne haragudj, de a kövérséggel kicsit vitatkozom, jó? A legjobb barátnőm túlsúlyos, sztem van vagy 80 kg, de nem tudom, sosem kérdeztem rá és az, hogy ilyen nagy darab, nekem is csak 8 év után esett le, soha nem azt figyeltem. :-D

Nade visszatérve, ő nem alkatilag ilyen, szedett olyan gyógyszereket, ami miatt ilyen lett és nem tud megszabadulni a súlyától, bár mostanában fogyott. Mozog, amennyit tud, de nehéz, mert koraszülött volt és voltak/vannak emiatt problémái, nem csinálhat bizonyos dolgokat. Enni viszont nagyon keveset és egészségesen eszik, ezt tudom. Amúgy nagyon igényes lány, elég sokat foglalkozik a külsejével, mondjuk abszolút smink nélkül is sokkal szebb az arca nálam. Nem védeni akarom, meg ilyesmi, meg nem is szorul rá, tipikusan az a kategória, hogy a környezete oda van érte, ahogy én is, mindig volt barátja, jelenleg is komoly kapcsolatban van, csak érted.. .

Azt tudom, hogy amikor 68kg voltam, akkor mocskosul utáltam magam. De hála az exemnek 1,5 hónap alatt lement az a 10 kiló.

2013. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#16, #19 Anyukádnak igaza van, ilyen paraméterekkel inkább gebe vagy, mint telt :)
2013. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A gyógyszer, miatti hízás a fogamzásgátlót leszámítva ritka, de előfordul. Cushing, Turner, Down, hypothireosis kivételével betegség ritkán jár hízással.

Ami a koraszületést illeti az nem sokat számít, mert a kerékpározás és az úszás közül az egyiket biztos csinálhatja. Viszont ok, a barátnőd ilyen téren hátrányos helyzetből indult, de a kövér lányok 98%-a szimplán azért kövér, mert sportolni lusta zabálni pedig szeret.

2013. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nekem azt árulja el valaki, miért hívja magát egy hímnemű, elviekben meglett ember "srác"-nak, meg "pasi"-nak...
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Miért talán vernie kellene a mellét, mint egy agyatlan gorillának, hogy ÉÉÉÉN FÉRFIII VAGYOOOOOK!!!!! WRAAAAAGHHHHH!!!!!
2013. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Miért, az miért mellverés, ha férfiként utal magára a srác meg a pasi helyett?


Nem értelek.


Úgy gondolom az ilyen "srác" meg hasonlókból azért huszonéves korra ki kéne nőni. Miért akar komoly kapcsolatot, ha még felnőtt embernek se tartja magát, csak "srácnak", meg "pasinak"?


Mondjuk lehet egyes tizenévesek előbb nevezhetnék magukat férfinak, mint a huszonévesek többsége, szóval ez nem teljesen korfüggő, hanem agyi érettség kérdése is. Tükrözi, hogy hogy áll az illető az élethez, tükrözi az életszemléletét az, hogy ő miként definiálja magát. Ilyen egyszerű. Ő akkor a "csajokat", meg a 27/L-eket keresi, ha magára így hivatkozik.


Ilyen egyszerű, nem volt szó "mellverésről"...

2013. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

ha már stilisztika: a pasi szót felnőtt "egyedekre" is szokták alkalmazni.


tudod, ilyen mikor visszanyal a fagyi...

2013. jún. 4. 08:27
 30/32 anonim ***** válasza:
menny le az uccára és szóliccs le csajokat
2014. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!