Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy húszas...

Hol ismerkedjen egy húszas évei közepén járó srác?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolat reményében
2013. jún. 2. 18:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

"Elég sok ilyen lány van"


Hol? A Holdon?! Mert, hogy Magyarországon nincs sok az biztos! Aki ilyen, annak ezer éve van párja. A fiatal nők többsége, ostoba partyribanc, akiben annyi felelősség sincsen , mint egy doboz halkonzervben. És mielőtt valami címeres ökör ideírná, hogy rossz helyen keresgélek, közlöm, hogy szerintem egy egyetemnek, és egy egyetemi városnak jó helynek kellene lennie, és nem csak a ribancokat veszem észre. Aki nem ribanc az 100%-ban foglalt, vagy minimum egy mázsát nyom.

2013. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Értem. És a súlyosabb lányokkal mi a problémád? Ők is vágynak a szeretetre.
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, te írtál privátot?
2013. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

A mázsás lányokkal nekem is gondom van. Méghozzá az hogy nem vonzanak!


Úgy vélem, hogy zsák a foltját. Egy "telt" lány, majd talál egy mackós pasit.


Én sportos pasi vagyok.

2013. jún. 2. 19:09
 15/32 A kérdező kommentje:
igen, én voltam. azt mondtad segítesz rendes lányokat találni. várom az ötletet!
2013. jún. 2. 19:10
 16/32 anonim ***** válasza:
Én is telt vagyok a 170cm-el és az 58kg-mal és én csak a mackós pasikhoz vonzódom. Nincs ezzel baj. A baj ott van, ha egy lány kimeri jelenteni itt az oldalon, hogy neki mi tetszik, akkor azonnal a torkának esnek, hogy felszínes, miközben egy pasinak is vannak azért olyan igényei. Sőt, ugyan olyan elvárásai egy lánnyal szemben. Na mindegy, nem vitatkozni akarok. :-) Válaszoltam.
2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

" Értem. És a súlyosabb lányokkal mi a problémád? Ők is vágynak a szeretetre. "


Az lehet, de én meg nem vágyom olyan nőre, akit nem tudok átölelni mert bánatában olyanra ette magát mint a Himalája.

Nem nőies és kész! Bocsi duci lányok! De persze a szétsportolt, kinézetre férfias jegyeket mutató nők sem az ideáljaim. Szóval a végzetek sosem jók, mivel valamit kompenzálni akarnak az ezen külső tulajdonságokkal rendelkező emberek!

2013. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

16-os

MI VAN? o.O

170cm /58kg Melyik univerzumban számít teltnek?

2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ebben. Elég kis husi vagyok. Bár anyám szerint gebe, de ő csak azért mondja, hogy többet egyek. :-S
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Pl itt, én is ilyen vagyok:D

23l

2013. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!