Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nálatok mennyire gyakori...

Fiúk! Nálatok mennyire gyakori, ha megismerkedtek egy szimpatikus lánnyal, attól függetlenül több lánnyal is randiztok rajta kívül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas dolognak tartom lány létemre, hogy egy fiú vagy lány egyszerre több emberrel randizik, és úgy gondolja "na, majd egy csak jó lesz, vagy megfelel". Gusztustalan... soha nem tudnék egyszerre több fiúval randizni csak ezért. Ritka, ha megfog engem egy fiú a belsőjével és egyben a külsejével is, már csak ezért sem csinálom ezt. Ha megtudnám, hogy egy fiú, akivel épp randizgatok, több lánynak is csapja a szelet, azonnal repíteném. Nekem nincs szükségem arra, hogy egy strigula legyek a sok mellett, vagy ha nincs ló, jó a szamár felállásban. Elküldeném a.... vagy egyedül velem foglalkozzon, és érdekeljem, vagy hagyjon békén.
2013. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Valamint ebből a helyzetből szerintem simán lelehet szűrni, hogy az illető nem is tart olyan különlegesnek, hogy te érdekeljed egyedül ha kapcsolatról, és vonzódásról van szó.
2013. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Lehet valaki azért randizgat egyszerre több lánnyal/fiúval, mert fél a csalódástól,és így próbálja bebiztosítani magát.Az jobb,ha csak egyel foglalkozik,összejönnek,és közben megismer egy számára jobbat,és megcsalja azt,akivel összejött?
2013. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
*Eggyel
2013. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
minden lánynak nagy a szája hogy csak 1 el , de nekünk férfiaknak tudod más a pártalálás mert a mi biológiánkat nem tudjuk kielégíteni bármikor annyival hogy szétdobjuk a lábunkat ti max hobbiból maszturbáltok mert nincs olyan férfi aki nem et mondana 1 qrásara való felkérésre, ezért ha mi nem akarunk kézimunkázni a a biológiai normánk eléréséhez bizony több nőt kell tartani míg nem találsz valakit, és mivel ennyire elqrt hozzá állásúak a nők bizony randizni sem 1 nővel fogok 1 napon belül mert 3 nőtipust kell keresni , 1akivel sexelsz míg nincs barátnőd ,2 "talom" az 1 ő pótlására mert mindig van valami nyavaja kifogás, 3 barátnő hosszútávra.
2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Tudjátok, maradjunk annyiban, hogy nem minden ember egyforma, minden embernek mások az igényei, és egyeben a véleményei is. Pont. :)))
2013. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10-es el kell keserítselek, de nálam esélyed sem lenne. Te 3 férfit bolondítasz egyszerre legyél marha büszke magadra! Biztos rohadt jól esik mindegyiknek mikor kiszórod őket, mint a szemetet. Remélem veled is megcsinálja ezt valaki te szerencsétlen!
2013. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
És persze te vagy az a tipikus r.banc akikre oly sok panasz van itt: 3-4 férfival k*ratják magukat egyszerre, összehasonlítják kinek a legnagyobb a f*sza, kivel a legjobb a szex és a többi mehet a p*csába!
2013. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán kulturált megfogalmazásodhoz gratulálok, meg ahhoz is, hogy szövegértési problémáid vannak. Te mindenkivel lefekszel, akivel randizol? de most komolyan. Mert én nem. Csak azzal az EGYEL, akivel komolyan gondolom a dolgot.

Értem, hogy te akkora szerencsétlen vagy, hogy neked még egy randi is nehezen jön össze, én viszont mivel nem akarok akármilyen nyomorékokkal élni, inkább válogatok. Remélem megérted.

Plusz, tudom hogy neked, meg a hozzád hasonlóknak egyszerűbb kiírni napi 20 kérdést és itt nyivákolni, de neked is azt írom, amit a többieknek, inkább változtassatok a helyzeteteken.

A bókokat meg visszautasítom, pláne, hogy nem venném el anyádtól ezt az ordas címet. :-)

2013. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Belőled is sugárzik azért a nagypofáju tinir*banc stílus! Randizgass egyszerre 6 férfival, remélem visszakapod ugyanezt valakitől!
2013. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!