Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nálatok mennyire gyakori...

Fiúk! Nálatok mennyire gyakori, ha megismerkedtek egy szimpatikus lánnyal, attól függetlenül több lánnyal is randiztok rajta kívül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori.
2013. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szinte kötelező mert ha túl sok figyelmet fordítunk 1 lányra akkor el is űzzük magunk mellől.
2013. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Bocs, én lány vagyok és így is válaszolok. Amikor még ismerkedtem én is több emberrel randiztam, hogy ki tudjam választani azt, aki igazán megfelelő számomra. Talán a pasik is így vannak vele. Mindenesetre érdekes a kérdés és engem is érdekelnek a további válaszok.
2013. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
3-as válaszoló agyával valami nagyon nincs rendben. Kiválasztani a legjobbat? Mért amúgy nem jössz rá kit szeretsz és kit nem csak ha van kihez hasonlítani te h*lye liba?!
2013. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nálam soha nem volt még ilyen pedig én pasi vagyok
2013. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én mikor egyedülálló voltam, 4 lánnyal "randizgattam" , de ezt ők nem tudták, és végül összejöttem az egyikkel. az bizony a szomorú igazság, hogy ha túl sok időt fordítasz 1 lányra, azzal elüldözöd magad mellől.
2013. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Miért üldözöd el magad mellől a lányt,akivel túl sok időt vagy,vagy foglalkozol?
2013. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
és egy lány sem tud másik lányról?
2013. jún. 2. 14:03
 9/25 A kérdező kommentje:
és akkor mit mond a fiú mondjuk a másik 3 lánynak, akit nem választott?
2013. jún. 2. 14:05
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló agyával valami nagyon nincs rendben. Kiválasztani a legjobbat? Mért amúgy nem jössz rá kit szeretsz és kit nem csak ha van kihez hasonlítani te h*lye liba?!


- Ja, valami nincs velem rendben, mert nem akarok olyasvalakit magam mellé, akivel nem passzolunk össze és nem vagyunk semmilyen téren sem egy hullám hosszon. Gondolom ezt azért írtad, mert neked mindegy, csak luk legyen. Bocs, na az ilyen pasikat szűrtem ki és blokkoltam minél hamarabb.

De felvilágosítalak, hogy a randizás az ismerkedéshez tartozik. Gondolom te mindenkibe beleszeretsz azonnal, aki egy kicsit is kedves veled, annyira vágysz a szeretetre, meg a törődésre, nálam ez másképp működik. Majd szerelmes leszek, ha eléggé ismerem a másikat.

2013. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!