Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek kifejezetten bejön az ilyen ízlésű fiú? (Korotokat is írjátok)

Figyelt kérdés
Főleg klasszikus zenét hallgatok, általában minden dologban konzervatívabb ízléssel rendelkezem. Általában komoly vagyok, szeretek komolyabb témákban beszélgetni (az egyszerűbb gondolkodásúaknak inkább unalmasnak tűnnék), kicsit azért szerényebb, türelmes, illedelmes vagyok. Szeretek biciklizni, kirándulni. És sok lány szerint "cuki" arcom van :S :)

2013. jún. 1. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igyekeztünk, nincs mit.

Talán komolyabb környezetben kellene keresgélned, tuti találnál. Egyetemek és hasonló. Könyvtárak esetleg.

2013. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy kifejezetten bejön az ilyen pasi, de nem lenne vele nagy probléma, ha azért néha bolondozna velem :) de ez nem nagy akadály a párkeresésben...szerintem sok ilyen lány van.
2013. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mindig is ilyen társra vágytam, de eddig nem találtam ilyet

20L

2013. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A komolyzenét leszámítva igen. Nem hallgatom a mai divatszarokat (sztem elég normális zenéket hallgatok, Duran Duran, Depeche Mode, INXS, Script...), de a komolyzenét nem állhatom. Bocsi. :)

13/l

2013. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is nagyon szeretem a komoly zenét!De ez nem azt jelenti hogy nem szeretem a mai zenéket...Szeretek énekelni,és járok színjátszóra is.Rossz tulajdonságom az,hogy a hülyesèg nálam határtalan!Olyan szinten égetem magam az iskolában hogy az fúha!!!! :)

A korod...az érdekelne!?

2013. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!