Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek kifejezetten bejön az ilyen ízlésű fiú? (Korotokat is írjátok)

Figyelt kérdés
Főleg klasszikus zenét hallgatok, általában minden dologban konzervatívabb ízléssel rendelkezem. Általában komoly vagyok, szeretek komolyabb témákban beszélgetni (az egyszerűbb gondolkodásúaknak inkább unalmasnak tűnnék), kicsit azért szerényebb, türelmes, illedelmes vagyok. Szeretek biciklizni, kirándulni. És sok lány szerint "cuki" arcom van :S :)

2013. jún. 1. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira tökéletes vagy mint amilyenek gondolod magadat :D akkor nem írtál volna ide ki egy kérdést xD
2013. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A rossz tulajdonságok lemaradtak...
2013. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
neméppen:) de a cuki pofi az jó:)) 15l
2013. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát épp ez az. Ez az állítólagos "tökéletesség" a lányok JÓ nagy részének egyáltalán nem jön be
2013. jún. 1. 12:12
 5/15 A kérdező kommentje:
rossz tulajdonság, hogy néha visszahúzódobb vagyok a kelleténél sajnos. Nem vagyok az a töménytelen poéngyáros és általában keveset beszélek, inkább hallgatni szeretek másokat.
2013. jún. 1. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, de nekem nem jönnél be ezek alapján. Én elég szórakozott típus vagyok, szeretek viccelődni, és azt se bánom, ha viccelődnek velem. (De ez nem egyenlő azzal, hogy nem vagyok vevő a komoly társalgásokra.) :)

18/L

2013. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagy tökéletes. Legalábbis szerintem. A komoly zenétől néha falra mászok. Az, hogy konzervatív vagy szintén nem utal tökéletességre. A felsorolásban max a türelmet, az illedelmességet és az aktivitást tudom csak pozitívan értékelni.
2013. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja, 25N
2013. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

a "tökéletességet" nem nagy képűségből mondtam, mert az teljesen relatív. És nem is tartom magamat közel sem annak. Csak annyi volt a kérdésem, hogy a leírtak alapján ennyire nehéz dolgom van olyan párt találni aki elvisel?

Nos úgy látszik, hogy igen. Azért köszi a válaszokat (és, hogy trollmentesek voltak)

2013. jún. 1. 12:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Hm... elgondolkodtattál...

hány éves vagy?

2013. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!