Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan Szólítsam Meg? (többi...

Hogyan Szólítsam Meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 7.-es fiú vagyok. A történet ott kezdődik, hogy a március 15-i műsorra próbáltunk. A próbán voltak 8.-osok, 7.-esek, és 4.-esek. Egyszer a próbán mondtam egy vicceset, de annyira vicceset, hogy az egész aula röhögött. Egy 4.-es lány is nevetett rajta. Azóta minden nap amikor rámnéz, mindig mosolyog rám. A probléma az, hogy ***** jól néz ki. De érzem, hogy az a mosolygás a száján nem a viccre utal, érzem hogy érez irántam valamit. Igaz, hogy 4.-es (papámék között 9 év van, és különben is, később ez már nem lenne annyira feltünő olyan 20-30 éves korban ez a 3 év különbség.), de annyira jól néz ki, annyira szép, hogy betűk elbújnak mögötte, amikkel le lehetne írni. A másik probléma; van egy osztálytársam aki egy évvel fiatalabb csajjal kavar, és őt emiatt az egy év miatt cikizik halálra. Akkor engem elképzelni sem tudom mit gondolnának rólam. A harmadik probléma: kicsit félős vagyok, ezért nem merek odamenni hozzá, hogy leálljak vele dumálni, meg különben is hülyének néznének, hogy egy 4.-essel beszélgetnék. (de mondom **** jól néz ki.) A lánynak van egy 8.-os tesója, aki most ballag. És mivel lehet hogy a tesójának más suliba kell mennie ballagás miatt, ezért lehet hogy ő is elmegy, amit én nem akarok :S. Szorít az idő. Nemsokára én is ballagok, de addig meg kéne tudni mit érez. De még SOHA nem beszéltünk. Pedig én annyira szeretem :/. Ami kicsit jól esik, hogy mindig mosolyog rám :). Fogalmam sincs hogyan szólítsam meg, mit mondjak neki, vagy egyáltalán hülyének fog-e nézni ő, vagy az osztálytársaim. Most mit tegyek?

2013. jún. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még néhány évet.
2013. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is 7.es vagyok,és csaj..de szerintem am kezd face-en -skypen ilyenek..aztán ha ott okés,megy-megyeget,akkor hozd fölaz egyik vicces témát amiről beszélgettetek a neten élőben is,és akor azon majd jól lehet röhögni,és utánna elviheted hosszan azt a szálat,amiről elkezdtetek eszélni :) és am:


komoly?! azon aggódsz,hogy kigúnyolnak?? ha tényleg tetszik?..mondjuk,nem én bajom-de persze ez az egész kor (13-14-15-16) a többiekhez megfelélsről szól..szóval..hát nem tudom :P

2013. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy 4.-estől?meg olyan nincs hogy egy 9-10 éves kislány jól néz ki,max az hogy helyes,aranyos,szép,semmi több,én minimum 4 évet várnék a helyedbe,meg mit akarsz egyáltalán tőle?mit akarnál vele csinálni ha járnátok?Meg a kislány szülei se engednék és a te szüleid se (jó esetbe)
2013. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon cuki *.* :D
2013. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!