Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólítsam meg? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítsam meg? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval.. reggelente a buszmegállóba mindig jön egy fiú aki nagyon szimpatikus :) általában pár perccel hamarabb mindig ott vagyok és ő csak utánam érkezik meg a buszmegállóba. különböző buszra szállunk fel. már jó pár hete csak szemezgetünk meg ilyesmi, de nem tudom hogy eddig miért nem küld valami 'jelet' vagy szólít le.. lehet hogy nekem kéne? de mit mondjak neki?

L/18


2013. máj. 29. 22:19
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Igen, nyugodtan beszélj vele. Én velem is pont ez a helyzet csak fordítva, és megkönnyítené a helyzetem, ha csak legalább hozzám szólna akármit. Mindjárt könyebb lenn ebeszélgetni. Nem minden esetben a fiúnak kell kezdeményeznie.


18 F

2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont az #1-es válaszoló az xD
2013. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán lépj oda hozzá és szólítsd meg!

Egyszer élsz, kezedben a kulcs.

2013. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát bárcsak úgy lenne, de ez kizárható tény. :) De azért nagyon sok sikert neked előre is.
2013. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor neked is sok sikert kedves első:)

és mégis mit mondjak neki ?

2013. máj. 29. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy dolgokra gondolni.

Az emberek szoktak a megállóban kommunikálni gyakran például, hogy baleset volt, vagy késik már húsz perce stb. én valami ilyennel indítanék, aztán erre mond valamit, te meg felhozod, hogy szoktalak itt látni, erre laksz? és a többi már megy magától.

2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!