Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal együtt megyek a...

Egy lánnyal együtt megyek a buszhoz. Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

A lány hárommal lakik mellettünk, és reggel együtt szoktunk kimenni a buszmegállóba. Az "együtt"-et úgy kell érteni, hogy egyszerre. Nem is egymás mellett, csak úgy nagyjából egyszerre indulunk el. Szóval pont nem rám figyel. Néha a buszon is együtt megyünk, csak nem tudom megszólítani. Valahogy képtelen vagyok rá. Mert mi van ha idiótának néz? Valami nagyon bátor ember adhatna pár nyugtató jellegű tanácsot :D

16/F



2013. máj. 23. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jól esne neki, ha kezdeményeznél, és nem hinném, hogy idiótának nézne, ha beis égsz előtte az inkább aranyos, de ha hebegsz-habogsz az is cukii tud lenni, csak köszönj, mutatkozz be és mondd hogy szimpi és szivesen megismernéd, de szerintem ne tervezd nagyon el, jobb ha spontán leszólítod:DD
2013. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3dolgot tehetsz: -kivered indulás elött

-alkoholt fogyasztasz

-rájössz hogy milyen jó arc vagy és az önbizalmaddal meghódítod hiszen te vagy a kemény srác, hogy az utcán meg mersz szolítani egy csajt. Amúgy a legrosszabb esetbe nem történik semmi és még 2X mosolyog rád reggel és 2hét után elfelejti hogy megszolítottad.

2013. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Magabiztosan menj oda, nem kell tervezgetni. "Szia xy vagyok a szomszédból és észrevettem, hogy te is egyedül szoktál menni és gondoltam idejövök." Ha ez megvan utána már lehet beszélgetni suliról, milyen napja lesz stb. Ne felejtsd, hogy nincs vesztenivalót. Legrosszabbik esetben is beszélgetni fogtok és ha kedves vagy és figyelmes nem fog lerázni. Sok sikert! :)
2013. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

not bad :)

köszöntem szépen ;)

2013. máj. 23. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Nincs veszteni valód. Nem történhet semmi rossz.
2013. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azzal a tudattal szolt hozza, hogy ha leszolitja maris nyert ugye van? Mi van, ha nem jon be neki a srac? Eleg nagy ra az esely, azert mert vkivel egyutt jarok buszon, nem fogok belezugni....


Olyan jo, hogy mindeki alapnak veszi, hogyha mar a fiu leszolitja, muszaj vele jarnia mert o mindent megtett erte, meg tuti bejonne neki....na mindegy is

2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én próbálok optimista maradni, és most így az utolsó héten megpróbálni, de hát nem hiszem...:/ meg szerintem van pasija (csak így ránézésre, nem hiszem hogy sokan csak úgy elmennek mellette)
2013. jún. 9. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el a jócsajokat szolítják meg a legkevesebben más is parázik.
2013. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!