Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van egy kérdésem?

Nicholasz kérdése:

Lányok van egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Azért szerettek időseb fiuka járni mert "AZT HISZITEK HOGY ÉRETTEBEK"? PL egy 13 éves lány 16 éves fiuval
2013. máj. 31. 17:39
 1/8 anonim válasza:
Én azért szeretek idősebb fiúkkal ismerkedni, mert rendesebbek, de amugy nem kortól függ csak az érettség:oo
2013. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendesebbek egy f@szt inkább perverzek
2013. máj. 31. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
ahha:)
2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem perverzebbek. Egyrèszt akikrõl beszèlsz (16 èvesek) azok nem fèrfiak hanem magukat nagymenõnek kèpzelõ fiúcskák. Másrèszt amìg egy lány 18 èvesen 18 èves szinten van (sajnos ma már ez is ritkul....) addig egy 18 èves fiú csak súrolja a 15 èves szintet, ezèrt van , hogy a lányok nagyrèsze idõsebb fiúval jár, egyszerûen úgy azonosak.
2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én speciel azért. Mondjuk ez nálam 25-30+ viszonyításban játszik. És igen, általában a 30 felettiek már érettebbek. Persze ez sem mindenkire igaz.
2013. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én 13 vagyok! Az egyik legjobb haverom 19 éves fiú! Szerintem sokkal könnyebb idősebekkel bezsélgetni,és a fiúkkal is könnyebb kicsit mint a lányokkal..
2013. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok 22 éves korukig 3 évvel érettebbek, előrébb járnak a fiúktól...
2013. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"rendesebbek egy f@szt inkább perverzek"


Na ez pont az a dolog, aminél nem érdekel, ha általánosítanak. A párom idősebb nálam, minden csak nem perverz. Vagy maximum annyira ami még nekem is tetszik. :) Ugyanígy a többi idősebb férfi ismerősöm. Ha esetleg nem a párommal lennék együtt, akkor biztos, hogy a nálam 3-5 évvel idősebb ismerőseim közül "válogatnék" és nem az évfolyamtársaim közül. :)


Az meg hogy te mit gondolsz, nem érdekel.

2013. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!