Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális az, ha nem akarom elfogadni, hogy ronda vagyok a nagyon szép lányok szerint?

Figyelt kérdés
Legalábbis nem is olyan rég még én is így láttam, de érdekes mód minél többször mondták nagyon szép lányok a pofámba, hogy ronda vagyok, annál inkább kezdett valami felismerés alakulni ki bennem. Rájöttem, hogy lényegében eddig mindig olyan lányok gúnyoltak ki, nevettek ki, akik bár szépek voltak, de agyilag és érzelmi szinten lent voltak, nem az értelem és jóság megtestesítői, vagyis olyan lányok, akik nekem nem jönnek be, csak külsőre, de ez kevés önmagában. Ellenben vannak olyan lányok, akik nem néznek ki olyan jól, de folyton jelzik, hogy tetszem nekik helyesnek tartanak. Olyan zavar van a fejemben, egyik énem rondának másik helyesnek érzi magát. Tök fura ez. Mondjuk a negatív dolgok jobban fájnak, így gyakran érzem egy rakás szarnak magam, de még ennek ellenére sem akarom elfogadni, hogy ilyen szívtelen, kegyetlen, nem is tudom, hogy lehetnek szépek külsőre típusú lányok aláznak meg folyton és kezelne le pusztán, mert az ő ostoba agyukban csak a nagyon tökéletes külsejű fiúk számítanak embernek is.
2013. máj. 30. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne agyalj már ezen. Ki nem szarja le ezeket az üresfejű ribancokat? :) Keress átlagos kinézetű lányt és ismerkedj vele. Ne mások miatt akarj változni, hanem magad miatt. :)
2013. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oké, nyugtasd csak ezzel magad, hogy ők mennyire ostobák és csak azért mondják, hogy ronda vagy.
2013. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ronda, csúf, ork vagy. Várd ki a sorodat, amíg a hobbitkák levadásznak.
2013. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott rontod el, hogy ostoba emberek véleményével foglalkozol. Le kell pattintani magadról és kész.
2013. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es,tényleg sík hülye, érzéketlen felszínes csajokról van szó. Semmi értelem nincs bennük.
2013. máj. 30. 23:54
 6/6 anonim válasza:

Akkor parázz, ha úgy jársz mint én, hogy a nem túl szép. de intelligens csaj pattint le és mégcsak indokot sem mond, csak annyit, hogy a nő indoklás nélül mondhat nemet! (Ami az etikett szerint igaz is.)

A kinézet nálam is durva kérdés volt, mert a szüleim folyton mondogatták, hogy jóképű, jó kiállású fiú vagyok és én kezdetben picit el is hittem...

Csak pár éve, amióta komolyabban próbálok udvarolni kezdett leesni, hogy itt bizony "baj van".


Bevallom a mai napig nem tudom kezelni, mert most is a nagyon szép lányokat nézem meg, akik ha rámnéznek az uttcán elkapják a tekintetüket. Dehát kinek lehet megtiltani, hogy a szép virágban gyönyörködjön?

2014. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!