Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy újra megnézzenek a lányok maguknak az utcán, buszon akárhol?

Figyelt kérdés
Régebben olyan is volt, hogy elsétáltam egy csaj háza előtt, aki épp kint állt és rám mosolygott, de én fostam lépni. Aztán olyan is volt, hogy csajok hátrafordultak utánam. Mostanság meg semmi, mióta aktívan csajozok és úgy érzem ritka ronda vagyok, valahogy nem jönnek úgy a lányok. Azért érzem magam rondának, mert a sok szép lány, akinél bepróbálkoztam elég durván megalázott a külsőm miatt, állítólag ronda vagyok. Fura, mert régen, amíg nem tudtam, hogy ronda vagyok még olyan is volt, hogy egy ismeretlen csaj magukhoz hívott és megmondta, hogy tetszem a barátnőjének. Ha ronda vagyok, akkor hogy lehetséges ez? Olyan furák a lányok, nem értem őket, tiszta rejtély az egész női nem. Agybajt kapok már lassan a csajoktól. :D
2013. máj. 30. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Szia sportolj,ne legyél ápolatlan...:)(gyúrj) legtöbb csaj imádja az izmos pasikat:) ..legyen önbizalmad. ..az a legfontosabb
2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha randa vagy ne akarj bombanőt....mindenki a saját szintjén keresgéljen, különben ilyen sikertelenségben lesz részed. Te is felszínes vagy, bezzeg az átlagos lányok nem érdekelnek ugye, csak a szépek? Felszínes köcsög, mindegyik lúzer aki itt rinyál...
2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
növeld az önbizalmad sikerélményekkel (sport, valami hobbi), így jó kisugárzásod lesz és ismét felfigyelnek rád :)
2013. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es neked súlyos lelki bajod lehet, szerintem fordulj pszichológushoz!
2013. máj. 30. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te vagy felszínes, es megis panaszkodsz?
2013. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!