Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordult olyan hogy valakive...

Előfordult olyan hogy valakivel interneten ismerkedtél meg és élőben teljesen más volt mint képen?

Figyelt kérdés

Tehát képen tetszett de élőben nem.

Ma találkozok valakivel, remélem élőben is tetszek neki.


2013. máj. 31. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hát teljesen más volt a csaj, mint amire számitottam, negativ értelemben, de viszont nagyon jól éreztem magam vele, kapcsi nem lett belőle, de emlékeztes marad, egész életemben.
2013. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ez is, meg fordítva is ( hogy élőben sokkal helyesebb volt valaki).


Amit az egyik hozzászóló írt:

Igen volt ilyen. Hát nehezen kezeltem a helyzetet, de azért megoldottam. (...)


Konkrétan ez volt velem is. Ő volt a képen, és mégis ezerszer jobban nézett ki a képen, mint élőben. Ráadásul a magasságáról is hazudott, kisebb volt nálam, ami azért 160 cm-es lányként elég zavaró.

2013. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen volt, hát igen a lányok szeretik a képeken retusálni meg soványnak mutatni magukat
2013. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem tulajdonítok a képnek túl nagy jelentőséget, mert úgyis az összhatás az, ami számít, az pedig nem jön át a képen. A stílus, kisugárzás átjön a netes kommunikációban is (én legalábbis olvasok a sorok között). Különösebb csalódás még nem ért, vagy ha igen, akkor inkább pozitív, mint negatív.

Viszont is ez van: nem retusált képet szoktam feltenni, nem is vagyok különösebben fotogén, viszont sokak szerint nagyon erős kisugárzásom van. Így már többször megkaptam pasiktól, hogy a képhez képest pozitív csalódást jelentettem élőben.

2013. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is előfordult már. Hazudott a magasságáról is, sokkal kisebb volt nálam. A képeken pedig teljesen más személyiség jött le, meg az írásaiból is, élőben alig beszélt pár szót. Rendes srác volt ugyan, de nem találkoztunk többet.
2013. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%
Igen, 2 perc után meg is mondtam neki, tök csúnya lány vagy, nem tetszel és most távozom. Csaj majdnem elsírta magát.
2013. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
sundisznoka utállak.
2013. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!