Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordult olyan hogy valakive...

Előfordult olyan hogy valakivel interneten ismerkedtél meg és élőben teljesen más volt mint képen?

Figyelt kérdés

Tehát képen tetszett de élőben nem.

Ma találkozok valakivel, remélem élőben is tetszek neki.


2013. máj. 31. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Előfordulhat, hogy veled is megtörténik, de ne görcsölj rá! Mosolyog sokat és légy fesztelen, akkor máris helyesebb leszel! :)
2013. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem volt kép. Vakrandi volt. És nagyon bejött!
2013. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Hát nehezen kezeltem a helyzetet, de azért megoldottam. Mármint, hogy ne essen földig az állam. Végül próbáltam magam elengedni, úgyhogy a találkozó többé kevésbé jól sikerült, de nem jöttem vele össze. Pedig rendes gyerek volt meg minden, de hát sajnos ez miatt már az elején kiábrándultam belőle. Ha tudtam volna, hogy így néz ki, akkor lett volna esély a dologra, de nem tudtam, és csalódtam.
2013. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem volt a képen szép volt minden amikor meg megláttam mint a lónak olyan feje volt meg csúnya :S:S
2013. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szőrös Kacsa válasza:
Velem is elöfordult ilyen. Söt, volt, hogy én nem tetszettem élöben a csajnak.
2013. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, nem is egyszer. Volt, akivel végül 2 éves kapcsolat lett belőle, de volt akivel az volt az első és az utolsó randi is egyben, mert kiderült, hogy több éves képek voltak fent és már valójában nem úgy nézett ki és csalódtam, mert nem erre számítottam. 31N
2013. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
volt, bár inkább az volt a gond, hogy a kép alapján más stílusú palira számítottam. Tehát a külseje oké, felismertem, de a személyisége totál más, mint amire számítottam. Mondok példát: képen huncut szemű srác cigivel a kezében, élőben félénk srác, kezét tördelve egy szál rózsával. Vagy képen ingben áll egy étterem előtt, élőben kinyúlt melegítőben, borostásan, lakótelep stílussal. Na szóval érted. :) Én pl képen teljesen átjön, hogy milyen vagyok, volt kb 40 netes randim, mindegyik azt mondta, hogy épp ilyennek képzelt el. (Na jó, de ehhez az kell, hogy őszinte és természetes vagyok.)
2013. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na igen, a kamuképesek.

Régebben rengetegen próbálkoztak hasonló módszerrel, hogy nem valódi fotókat raktak fel magukról, de a webkamerának hála, ezek mindig le is buktak (vagy ha nem a fotójukkal akkor mással). Olyan is volt aki konkrétan a vízjelet se törölte le a kamuképéről, aztán mikor rákérdezem, hogy a "Stockphoto" a vezeték- vagy a keresztneve, ott is vakarózott ahol nem viszketett... :DDDD

2013. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Velem fordítva volt:)

Sokkal jobban vonzódtam hozzá élőben, mivel a képei nem voltak valami előnyösek.Azóta is járunk

2013. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jól elbeszélgetünk és remélem élőben sem csalódunk egymásban
2013. máj. 31. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!