Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha ösztönösen...

Az normális, ha ösztönösen kerülöm a nagyon szép lányokat?

Figyelt kérdés
Részben tudatosan, hiszen az ilyen lányok nyílván bárkit megkaphatnak, én meg nem vagyok egy adonisz, helyes srác. Másrészt, nekem már sok is, ha egy csaj ennyire jól néz ki, egy átlagos lánnyal is beérem, csak szeressen őszinténe és jellemre megfelelő legyen a számomra, gyerekeim anyjának el tudjam képzelni típus legyen.
2013. máj. 31. 00:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 anonim ***** válasza:
17%

Te is pont az a barom vagy aki az itt adott válaszai alapján ítélkezik valaki felett. Egyáltalán nem ismersz.


Ha meg nem tetszenek a válaszaim egyszerűen ne foglalkozz velük.


Kis görény lennék? Látszik, hogy nem ismersz.

2013. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/161 anonim ***** válasza:
8%
A nem ismerszet bármire rá lehet húzni te kis nyomorék. Én szembe merek Veled szállni, ha kell élőben is. :) De te csak egy beszari nethuszár vagy.
2013. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/161 anonim ***** válasza:
59%
Nem azért mondom, én nő vagyok, de egyetértek Navo-val most. Az utolsó sor, enyhén durva volt nekem. Nem vagyok egy tipikus p*csa, inkább az a természet kedvelő lány, aki nem sminkel, mert anélkül sem ronda és komoly kapcsolatra vágyik általában. De hogy valaki mikor rám néz, arra gondoljon, hogy majd gyereket szülök neki... Ez gáz.
2013. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 anonim ***** válasza:
30%

#14 Miért lenne gáz, ha gyerekeket szeretne?

Te tarts kutyát, oszt kész.

2013. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/161 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok nethuszár? Pont, hogy nem emberkedek komolyabban itt senkivel! Te kezdtél el szurkálódni, vedd már észre magad.
2013. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/161 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy gyerek szeretne, hanem az, hogy ez alapján válasszon magának párt. Úgy értem, a gyerek egy olyan dolog, aminek akkor kell felmerülnie az ember fejében, amikor szerelmes valakibe, nem akkor, amikor a szerelmét keresi. Akarhat valaki gyereket, de ne ez alapján nézelődjön, mert ez ijesztő.
2013. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/161 anonim ***** válasza:
56%

egyetértek a tizenhármas válaszolóval


ja, az én vagyok!

2013. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/161 anonim ***** válasza:
91%
kérdező elég idelista lehetsz, gyerekeim anyja stb..
2013. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 anonim ***** válasza:
0%

Leszarom, ha lepontoztok, nagy ívben.

Tudnék idézni tőled Navorski pár kommentedet, de nem foglak beégetni mindenki előtt. Szánalmas kis nyomorék vagy.

2013. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/161 anonim ***** válasza:
67%

Sejtem, hogy ki vagy, de nem különösebben érdekel.


Elég gáz, hogy egy ilyen semmilyen oldalon íg fel tudod húzni magad. Az pedig a legnagyobb szánalom, hogy megszabod másoknak, mit kommenteljenek meg kivel érthetnek egyet.


Ahelyett, hogy itt stresszelsz menjél inkább aerobozni hátha leadsz a zsíros seggedből ;) Ja és ez csak egy tanács. Jogod van dagadtnak maradni :D

2013. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!