Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lelkibeteg lettem. Nemtudom...

Lelkibeteg lettem. Nemtudom mi lesz igy velem. Egy-két jotanács? Joljönne

Figyelt kérdés
2 éve társat keresek a neten,de sajnos nem jártam sikerrel idáig már lelkibeteg lettem ez miatt,annyira vágyom egy társra ,sajnos máshol nem tudok ismerkedni mert még munkám sincs itthol vagyok éjjel-nappal és nembirom..teljesen tönkre vagyok
2013. máj. 30. 19:43
1 2
 11/16 Nicholasz válasza:
Idefigyelj legy eros menj oda egy lanyhoz a buszo buszmegaloba stb ha elutasit akkor menj egy masikhoz
2013. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön csak a söpredék van. Ez az egyik baj. A másik h nincs életed. Mindkettőn javíthatsz!
2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok és utolso elötti megvagyok mosakodva :D a tisztasággal semmi gondom nincs adok a külsömre is.De igazatok van a férfi várhat még ...igaz nagyon szeretném..a munkát folyamatosan keresem de idáig semmi...
2013. máj. 30. 20:12
 14/16 Nicholasz válasza:
11/12 vagyok ismeros a helyzet de most is egy lanyal beszelk a facebookon
2013. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ASOT ***** válasza:

remek és mosolyogni is tudsz? szoktál mosolyogni? na nem arra gondolok mikor megeszed a milkacsokit vagy a mákosgubát és teli szájjal nevetsz és látszik mi az amit még nem nyeltél le.

hm?

2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok nem fiu
2013. máj. 30. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!