Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A multat nemtudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A multat nemtudom elfelejteni es nem hagyja hogy boldog legyek a jelenben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

baratommal mar egy eve egyutt vagyunk es tokeletes minden de elottem volt egy komoly kapcsolata (4honapos ugy h nem is olyan komoly mint a mienk..) de csak arra tudok gondolni hogy "miert jart vele ? miert szerette? miert fekudtek le? miket csinalhattak a kapcsolat alatt?"

mit tegyek hogy ne gondoljak erre es elfelejtsem ? hogy boldogan es ne aggodva eljem meg a kapcsolatuunkat ? kerlek segitsetek..



2013. máj. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha veled boldog és minden rendben, akkor felesleges ezen agyalnod. Ha annyira jól meglettek volna, nem szakítanak. Nyílván melletted jobban érzi magát:)
2013. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:
54%

4 hónapot egész egyszerűen vicc komoly kapcsolatnak hívni, amúgy meg azért járt meg feküdt le vele mert a csaj tetszett neki punkt.


Túl sok a szabadidőd ha ez a legnagyobb problémád kedves kérdező..

2013. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 igen en is ezzel nyugtatom magam .. de valahogy megsem tudok nem ra gondolni :// nemtudom mitcsinaljak..


#2 gratulalok.:) hat latod sok a szabad idom te gyoker;) nem azert irtam ki hogy a magad fajtak bele ugassanak es kritizaljanak hanrm hogy valaszt kapjak ugyhogy huzd mar el innen a beled csok :*

2013. máj. 12. 22:27
 4/6 anonim válasza:
Ne aggódj, az idő majd mindent elrendez.
2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen filóznód. Normális férfi (is) kb. 14-16 éves korától igényli a szexuális életet, csak legfeljebb a neveltetése miatt kicsit később kezdi.


Sokkal megbízhatóbb egy olyan srác aki végig párkapcsolatokban élt, mint egy olyan aki állandóan cserélgeti a csajokat, vagy az olyan aki mellett nem láttál senkit (bénák, csak ku.rva jut nekik).


36F

2013. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ezeket a normalis valaszokat!:) nagyon remelem h hamar elfelejtem hogy mas is volt neki rajtam kivul
2013. máj. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!