Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nemtudom elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nemtudom elfelejteni a volt barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden vázolva a helyzet az lenne,hogy 2010 márciusába szakítottunk akkora barátnőmmel,majdnem 3 évig voltunk együtt,csak ő állítólag megunt nekem,sokat veszekedtünk,szex se volt már az igazi stb,sorolhatnám még hosszan..de nem változtat azon,hogy nekem mindennél fontosabb volt,ma is képes lennék mindent megtenni érte,annak ellenére,hogy utólag kiderült,hogy az utolsó 1 évbe össze vissza csalt mindenkivel ..

de a tény az az,hogy még így lassan 2 év elteltével sincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá,hetente legalább 2x álmodok vele,ha meglátom a torokomba van a szívem.. ezt nem bírom komolyan mondom,közbe volt már jónéhány barátnőm,de valahogy egyik sem sikerült hosszútvára,mert mindenkiben a volt barátnőmet kerestem,egyszerűen nemtudom lezárni az életemnek azt a részét ...

22/F


2012. febr. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen bides qrva miatt fáj a fejed? Hüje vagy édes öcsém. Kutyaharapást szőrivel! Hajtsd a péltsákat, azt azok majd kigyógyítanak lelki bajodból.
2012. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki 1 éven keresztül nyomta a bioszexet,azaz csalt fűvel-fával? Kérdésem volna: szeretsz sorba állni a l ó f a sz é r t ?
2012. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2012. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, én pont így vagyok. Vajon mi jobb, büszkén szenvedni, vagy félretenni az önérzetet és visszaszerezni, vele lenni? Szerintem sajnos egyik sem jó út. De a helyes megoldást én sem látom. :S
2012. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22,és hogy reagáljak előző kommentre,ha akarnék se tudnám visszaszerezni,próbáltam már,de komoly kapcsolatba van ..

megmondom őszintén,hogy az is zavar,hogy ezt a bizonyos lányt leszámítva nemtudok összeszedni szép barátnőt magamnak,utóbbiak nem voltak túl szépek,megjegyzem én se vagyok jóképű,de elvárásaim sajnos elég nagyok .. tudom,hogy ez bunkóság,de ez van sajnos

2012. febr. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!