Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nemtudom elfelejteni!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemtudom elfelejteni!

Figyelt kérdés
Par hete megismertem egy sracot mar regota irogatott nekem facebookon mint barat. Elmentunk moziba megcsokolt es volt egy olyan erzesem mintha o lenne az igazi. De neki volt egy 4 eves parkapcsolata ami allitasa szerint csunya szakitassal ert veget januarban. Azota nem kereste a csajt a csaj se ot. De mikor naluk voltam mindig szoba jott az a lany... A falon a neve... Motorsisakjan... Gepen a mappaba... Mindenhol, de fokepp a srac agyaban.. vhogy mindig elojott es mondta hogy a csaladja imadta ezt a lanyt.. na akkor esett le a tantusz hogy hiaba vagyok 'szerelmes' mas arnyekaban elni nem boldogsag... Ezert pentekre beszeltuk hogy elmegyunk vacsorazni meg minden, erre en 2 nappal elotte este irtam neki egy uzenetet hogy nem nekem valo ez a kapcsolat hivja el a csajt..A srac hangoztatta hogy RAM er es nem arra a lanyra hanem velem akar lenni es nem keresi a lanyt.. de en eroskodtem mert megint megutnem a bokam es irtam neki masnap hogy pestre megyek egy masik sraccal wellneselni akit mar elotte is ismertem es eredetileg mar elis igerkeztem de miatta lemondtam volna.. de en inkabb pestet valasztottam, jol ereztem magam de meg mindig gondoltam ra... erinteni se volt olyan jo azt a masik sracot akivel pesten voltam mint azt aki moziba vitt... pedig nagyon tetszik Azota is alakul a sraccal a dolog de o messze lakik tolem es csak hetente tudjuk megoldani a talalkozot.. Szerintetek mi legyen ? Sziv vagy esz? szivem irna a sracnak hogy nemtudom elfelejteni eszem pedig mar tavkapcsopatban elne.

2013. ápr. 3. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem... A pesti srác messze van igy távkapcs és értelmetlen

a másik srác meg közel van de eszetlen... Ö meg agyileg nem érett ehhez a kapcsolathoz.


Nekem van egy olyan mondásom, hogyha két esélyes egyszerre toppan valaki életébe akkor mindkettöt ejteni kell.

Kicsit szemétnek tünik ez a mondás de 90% bejött eddig és ha az ember belegondol van benne ráció...

2013. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

4 éves kapcsolatot nem olyan könnyű elfelejteni hidd el nekem.2 hónapja szakítottak az még semmi.Én tapasztalatból azt mondom neked,hogy hagyjad a búsba.Ne akar szenvedni inkább próbálj boldog lenni,mert igazán csak az számít az életben./Egy tapasztalt Nő.

2013. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előszór nölj fel, mielőtt bárkivel kapcsolatot kezdesz.Másodsorban ha neked ez a pasi tetszik, akkor miért mész el más ipsével wellnesezni, harmadsorban ebben a kapcsolatbanmax. a szamár szerepe lesz a tied-teljesen egyértelmű az írásod alapján-érzed is, a srác meg tagad, mert nem akar egyedül maradni..
2013. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!