Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lelkibeteg lettem. Nemtudom...

Lelkibeteg lettem. Nemtudom mi lesz igy velem. Egy-két jotanács? Joljönne

Figyelt kérdés
2 éve társat keresek a neten,de sajnos nem jártam sikerrel idáig már lelkibeteg lettem ez miatt,annyira vágyom egy társra ,sajnos máshol nem tudok ismerkedni mert még munkám sincs itthol vagyok éjjel-nappal és nembirom..teljesen tönkre vagyok
2013. máj. 30. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor is ki kell mozdulni minimálisan is, nekem sincs munkám én is legtöbbször itthon vagyok, néha elmegyek edzeni...aztán van lehetőségem így is. Mindig lehet új embereket megismerni ,de előbb élőbe nem neten, mert annak semmi értelme nincs.
2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Van valami hobbid? Korod?
2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok,tvzés a macskám a hobbim...
2013. máj. 30. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel, buli, horgássz, kocsikázz, sportolj valamit, vegyél részt kampányrendezvényeket, mit bánom én. Netes keresgélésnek meg semmi értelme, fele jelentkező kamu. Inkább szórakozóhelyen vagy bárhol máshol, de élőben próbálkozz.
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hmmm egy klasszikus társfüggővel van dolgunk :D
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Akkor sürgősen találj valami izgalmasabb dolgot, amit szeretsz csinálni és ami leköt. Pl.: futás, kerékpározás, sakkozás, olvasás, kártyázás stb. Biztos van más is, ami érdekel a tévézésen és a macskádon kívül.
2013. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ASOT ***** válasza:
59%

Szóval akkor szülőkkel élsz, hogy nincs munkád?

Egyébként ne a társ legyen most az első dolgod amit találni akarsz, hanem munkát, munkával együtt embereket ismersz meg munka által kikerülsz a lakásból, az által nyílik egy új tér. Egy új fejezet az életedben. És közben illetve után keress társat, de nem szabad rágörcsölni.


Menj el egy fodrászhoz hozd rendbe magad mert valószínűleg elég nyúzott vagy és tépett, és így sehová nem fognak felvenni aztán menj el munkát keresni.

2013. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kösz utolsó :D keresek munkát csak nem találok ,falun nehéz minden....a hajammal semmi gond..
2013. máj. 30. 19:55
 9/16 ASOT ***** válasza:

Hát akkor lehet h utazgatni kell majd. de ne add fel, 31 éves vagy viselkedj is korodhoz illően, szedd össze magad a fenébe is már!

Mosakodj meg szépen, legyen valami illatod, gyakorold a mosolyt a tükör előtt mert valószínűleg kicsit megfagyott lebiggyesztett állásban.

Aztán menj szépen be a helyekre, üzletekbe stb, eleinte árufeltőltőnek majdnem bárkit felvesznek, kezdésnek az is jó.

2013. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám, bár azért jobb helyzetben vagyok, de munkám van... ami kb. folyamatosan a géphez köt. Elhiszem, hogy kivagy ettől, ez még rosszabb, mint nekem, de kitartás... nehéz így bárkit is találni, való igaz.
2013. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!