Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy beleszerethet...

Szerintetek egy beleszerethet egy 18 éves fiú egy 14 éves lányba? Nem lesz az neki "ciki"? Ha szerintetek beleszerethet, mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

2013. máj. 28. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valamiért gyanús, hogy nem a saját korosztájával kezd.
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akik 14 évesen korukhoz képest érettek és érett gondolkodásuk van! Anno én is 14 éves voltam mikor össze jöttem a volt barátommal aki 18 volt. 4 évet voltunk együtt... És igen volt közös témánk, nagyon jól el tudtunk beszélni minden egyes dolgot, problémát, nem szexre kellettem neki, mert rengeteg időt várt arra amig hajlandó voltam vele lefeküdni bár nagyon szerettem, de nem adtam magam neki könnyen és hamar. Értelmileg sem volt visszamaradott, hogy egy 14 éves lánnyal kezdett, egy 14 éves lánynak is lehet olyan gondolkodásmódja mint egy 18nak, esetenként még több is!
2013. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem, nem lesz neki "ciki".
2013. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#4

Egyik ismerősöm (csaj) most ballagott a gimiből nemrég, 19 éves, a pasija meg 29. Na annak a srácnak milyen érzés lehetett elmenni a csaj ballagására? :D

2013. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: full ciki, viszont a kérdező esete az ciki a négyzeten.
2013. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én 21 vagyok engem speciel a 18 év alatti lányok baromira tudnak idegesíteni, de egy két alkalomra jók. Mondjuk azért 16 év alattiaknál nem próbálkoznék.
2013. máj. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!