Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy beleszerethet...

Szerintetek egy beleszerethet egy 18 éves fiú egy 14 éves lányba? Nem lesz az neki "ciki"? Ha szerintetek beleszerethet, mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

2013. máj. 28. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehetséges. szerintem ciki lesz, de majd ő eldönti, hogy az-e.
2013. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hááát... Vagy a lány nagyon érett értelmileg és érzelmileg is vagy a fiú visszamaradott... Akkor működni fog. Amúgy csak szex és a srác b.ssza meg magát is, ha már...
2013. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nincs jövője.

Nincs közös téma, a lelki és testi érettség is túl kölönböző még. Más dolgok foglalkoztatják őket

Ciki is, hogy ennyi idősen csak egy 14 éves kislányt tud elcsábítani.

2013. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem lesz jó érzés elmenni a ballagására, meg végzett egyetemistaként a szalagavatójára. És valóban felmerül a kérdés, hogy a korban hozzád illő lányok miért nem érdekelnek.
2013. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát én 23 évesen is tudnék szeretni egy 14 éves csajt, szerintem olyan kis cukik. ;)
2013. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát akk jó ha a 14es lány már felnőttebb gondolkodású, és esetleg idősebbnek néz ki,de a belső a lényeg
2013. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Beleszerethet. Ha van szerelem, akkor nem számít, hogy cikis(amúgy az), és lehet tartós is!

Erre kicsi az esély, de egy próbát megér, ha nagyon egymásra találtatok! :)

2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kitti3 válasza:
Szerintem nem ciki! Ha rendesen szeretik egymást és jobban elvan vele a fiú, mint egy korabeli lánnyal, akkor nem ciki, meg ő tudja, hogy foglalkozik mások véleményével vagy sem. Ha azt vesszük, hogy vannak olyan emberek akiknél a lány 23 a fiú 30. Ez csak egy szám! Ha idősebek lesztek akkor sem lesz ciki. De igen, nem biztos, hogy annyi esély van rá mint egy korabeli lánnyal lennél. Remélem tudtam segíteni!:)
2013. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 VCFGDCH válasza:
A legjobb barátnőm amikor 14 éves volt egy 18 éves sráccal járt fél évig aztán a barátnőm kidobpta mert már nem szerette a srác tiszta lelki beteg lett szóval igen van olyan hogy egy 18 éves srác beleszeret egy 14 évesbe :)
2013. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A barátnőm 13 volt amikor összejött a 17 éves barátjával és a mai napig együtt vannak, jó volt már, hogy szakítottak többször is meg rövidebb hosszabb ideig külön voltak, de már 5 éve együtt vannak. Ha szeretitek egymást és a srác is hűséges és jó a kommunikáció köztetek akkor szerintem simán :)
2013. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!