Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is úgy tapasztalja, hogy...

Más is úgy tapasztalja, hogy amint az ember eléri a huszas éveinek közepét, onnantól beszűkülnek a lehetőségei az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nem ezt tapasztalta
2013. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, milyen körökben mozogsz.
2013. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah. Én úgy tapasztalom...
2013. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kell nyitni a 5d teret és akkor ezáltal több lehetőséged nyílik mindenre.
2013. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugye a huszas évek közepéig ott az egyetem, és az azzal járó rengeteg lehetőség. Az ember még fiatal, mindenhol szívesen látják. Utána viszont miután elvégzi, jön a munka, ahol ha nem egy nagy cégnél kap az ember állást általában nem nagyon lehet ismerkedni (legtöbb helyen amúgy sem nézik jó szemmel). És ha el is akar menni az ember szórakozóhelyre, onnan lassan elkezdik kinézni, mert már öreg, a bent lévő emberek majdnem egy évtizeddel fiatalabbak.
2013. máj. 24. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont,hogy nem.akkor van az ember az egyik legf@szább korban.
2013. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Miért? Én nem így tapasztalom.
2013. máj. 24. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ilyen korban már tapasztalatom szerint érettebbek a nők és a szex is jobb.

Ismerkedni meg akárhol lehet.

2013. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Teljesen egyetértek a kérdezővel.

Az hogy egy nő érettebb és a szex is jobb, az nem a kortól függ, van 25 éves és gyerekes lány is, ahogy 18 éves és komoly, a szex meg attól függ milyen embert találsz hozzá, mennyire passzoltok és meg tudjátok-e beszélni ki mit szeret az ágyban.

Érettebb, normális lány viszont ebben a korosztályban nem talál érett pasit, mert nekem pl. nem a 40 éves pénzeszsákok az eseteim, a korombeli pasik meg csak csajozni akarnak, nem akarnak komoly kapcsolatot, ami végülis jogos a részükről, mert a pasik ráérnek megkomolyodni 30 évesen, bár én azt vallom, hogy kutyából nem lesz szalonna, úgyhogy aki most egy k*rvapecér az is marad...

23/L

2013. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!