Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beteges, hogy csak katonákkal...

Beteges, hogy csak katonákkal vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés

3 okból sem tudok alább adni..az egyik, hogy nagyon izgatónak tartom a katonai egyenruhát, a második, hogy ennél izgatóbbnak találom azt, hogy igazi nagy betűs FÉRFIAK a katonák(ami engem nagyon vonz, mert manapság már csak nyeszlett, nyávogós kisfiúk rohangálnak az utcán), a harmadik pedig(ne nevessetek ki), aki kigyógyított egy gyakorlatilag gyógyíthatatlan betegségből, megmondta, hogy nekem egy katona lesz az igazi.


Egyszerűen nem tudok lekattanni a dologról, olyan fiú, aki nem katona szóba se jöhet:D

Anyám már kész van tőlem, attól fél sose adom alább, sose lesz unokája..De egyszerűen nem megy:s


Nektek is van hasonló mániátok? Hogyan tudnék róla lekattanni?


22L



2013. máj. 22. 13:18
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, tudom, hogy szolgálaton kívül nem vehetnek felegyenruhát:) Mint mondtam, apukám is volt katona..

Tudom, hogy sajnos sokan csak ezért mennek katonának manapság..

De van jó pár olyan katona, akik teljesen normálisak. Na, én őket szeretném valahol megtalálni:)

2013. máj. 22. 15:31
 22/22 anonim ***** válasza:

menj el vmi táborhelyre vagy hová, oszt rakj magadra egy táblát hogy "katona pasit keresek", aztán mászkálj ott egy kicsit és várd a csodát ami eljön mert csaj vagy :D

-problem solved

2013. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!