Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beteges, hogy csak katonákkal...

Beteges, hogy csak katonákkal vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés

3 okból sem tudok alább adni..az egyik, hogy nagyon izgatónak tartom a katonai egyenruhát, a második, hogy ennél izgatóbbnak találom azt, hogy igazi nagy betűs FÉRFIAK a katonák(ami engem nagyon vonz, mert manapság már csak nyeszlett, nyávogós kisfiúk rohangálnak az utcán), a harmadik pedig(ne nevessetek ki), aki kigyógyított egy gyakorlatilag gyógyíthatatlan betegségből, megmondta, hogy nekem egy katona lesz az igazi.


Egyszerűen nem tudok lekattanni a dologról, olyan fiú, aki nem katona szóba se jöhet:D

Anyám már kész van tőlem, attól fél sose adom alább, sose lesz unokája..De egyszerűen nem megy:s


Nektek is van hasonló mániátok? Hogyan tudnék róla lekattanni?


22L



2013. máj. 22. 13:18
1 2 3
 11/22 Vizéli László ***** válasza:
Hát ha neked ez számít férfiasságnak, akkor a katonák helyett inkább valami TEK-es (Terror Elhárító Központ) csávót próbálj felcsípni. Azoknak akad bőven akcióban dús napjaik amivel életüket kockáztatják. Annak meg nem nagyon van esélye hogy idehaza bármi féle háború legyen.
2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Én szerződéses voltam 3 évig, egy nagy vicc az egész amit itt irkálsz kedves kérdező, nagyon sokféle katonát ismertem volt köztük alkoholista akit egyébként egyenruha nélkül messzire kerültek a nők :D, persze a hozzád hasonlók mindig megtalálták amikor egyenruhában ment el részegeskedni, de legalább meg fektetett egy két csajt, volt olyan is aki otthon képtelen elvégezni az elvileg férfiakra háruló házi munkákat, lásd: fűnyirás, törött cserép kicserélése, tudom mert vendégségben voltunk és az asszony panaszkodott hogy milyen muja, minden aprósághoz szakembert kell hivni, úgyhogy rengeteg vicces figurát megismertem, persze van egy szűk réteg akiket elitnek neveznek itt kis hazánkban a tömegben civil ruhában őket sem fogod kiszúrni, meg nincsenek is túl sokan, úgyhogy hajrá.. :)

én is egy nagy kóklernak tartom magam, megvannak a hibáim és szoktam szidni a női nemet ha nem jön össze, mondjuk sosem hangoztattam különösebben hogy katona voltam ne azért legyen már velem..

2013. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

sok haverom van aki katona,de biztos furán néznének rád :D

Engem is érdekel a pálya,főleg ahogy mesélték.


De megvédeni a hazát?

Akitől meg kéne az már mind ott ül a parlamentben,meg vezető beosztásban.:D

2013. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl sok amerikai filmet néztél:)
2013. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nagy arc vagy:)


szerintem menj el légiutas kísérőnek, mert ott vannak egyenruhás tisztek!

2013. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom az ismerkedési helyeket:)
2013. máj. 22. 14:28
 17/22 anonim válasza:
volt katonatársaim morrisons 2-be, liget, meg ilyen random helyekre szoktak járni ismerkedni, bulizni, semmi extra :)
2013. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tavaly fél évig, szinte minden hétvégén csak ligetbe voltunk..1 db katonával nem találkoztunk:D Zp-be viszont volt már, hogy összeakadtunk velük..

mori2ről még nem hallottam ilyen téren, de akkor kipróbáljuk!Köszi:)

2013. máj. 22. 14:44
 19/22 compactegon ***** válasza:

remélem azzal tisztában vagy, hogy nem mindig vannak ám katonának öltözve :)

szinte már látom pár hónap múlva a kiírt kérdést:

"mit tegyek, nem tudok elélvezni, mert a pasim nem katonaruhában..."

amúgy meg a katonák 80%-a vicc.

2013. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked apakomplexusod van. Amugy én is laktanyában dolgozok de nem vagyok katona. És a katonák 90% elfutna ha kitörne egy háború a legtöbben elbújnának csak a biztos kereset miatt mennek a mostani férfiak katonának vagy azért mert nincs pénzük fősulira. És munkaidő után őket se nagyon láthatod egyenruhába és ugyan úgy civilként élik az életüket amint kimennek a laktanyából.
2013. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!