Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beteges, hogy csak katonákkal...

Beteges, hogy csak katonákkal vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés

3 okból sem tudok alább adni..az egyik, hogy nagyon izgatónak tartom a katonai egyenruhát, a második, hogy ennél izgatóbbnak találom azt, hogy igazi nagy betűs FÉRFIAK a katonák(ami engem nagyon vonz, mert manapság már csak nyeszlett, nyávogós kisfiúk rohangálnak az utcán), a harmadik pedig(ne nevessetek ki), aki kigyógyított egy gyakorlatilag gyógyíthatatlan betegségből, megmondta, hogy nekem egy katona lesz az igazi.


Egyszerűen nem tudok lekattanni a dologról, olyan fiú, aki nem katona szóba se jöhet:D

Anyám már kész van tőlem, attól fél sose adom alább, sose lesz unokája..De egyszerűen nem megy:s


Nektek is van hasonló mániátok? Hogyan tudnék róla lekattanni?


22L



2013. máj. 22. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hát bolond vagy az igaz,de a jobb fajtából xd
2013. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom beteges-e, de nem látom, hogy ez bármiben akadályozhatna. Sok katona van, lehet válogatni, mi baj van ezzel?

22/L

2013. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Semmi beteges nincs ebben, nevezhetjük ezt a Te fétisednek. Egyébként teljesen megértelek férfiként, föleg, hogy nem csak itt gyk látom a kis mimóza lelkü pasikat, akik magukba vannak roskadva 2-3 visszautasítástól :).

JobrAAA ÁT! TISZTEEELEGJ! :D

2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szalámis uborkás, vagy szalonnás hagymás katonákkal?
2013. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az egyenruha felizgat azzal még semmi gond, az egy fétis.

De az hogy csak katonákkal vagy hajlandó ismerkedni az gáz. Szerintem valami pszichés defekted van, nem súlyos de érdemes lenne felkeresni egy szakembert. (Le lehet pontozni)

Számtalan igazán férfias munka van (tűzoltók stb) Az élet névtelen hőseiről nem is beszélve. Nem reklámként mondom, de semmi szervezetnek nem vagyok a tagja, de március 15én a hóvihar ideén én is kint voltam, hogy a szerb cigányok ne fagyjanak meg a semmi közepén elakadt buszukon, beteghez igyekvő mentőről, gyerekekről nem is beszélve. Szóval ott vannak az igazi férfiak akik nem az egyenruhától lesznek azok:)


(BTW, azt tudtad, hogy az egyenruhások között sok a meleg?:D)

2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Elég beteges, egyébként hol pasizol, laktanyákban?

De még mindig jobb, mintha csak focistákkal állnál szóba.

2013. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod...sokat szoktam call of dutyzni... :D
2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem sok katonával találkozom sajnos, kedves második:) Van valami törzshelyük esetleg, ahol sokszor megfordulnak?
2013. máj. 22. 13:37
 9/22 A kérdező kommentje:

3-as, egyetértek veled. Akik itt siránkoznak, inkább nyeletlen kétévesek, mintsem férfiak.


És nem az egyenruhától lesz férfi egy katona, hanem attól, amiért az életét is adja, ha úgy adódik: értetek, értünk, és a hazánkért. Nekem ettől lesznek a katonák igazán férfiasak, a ruha az csak egy plusz fétis..

2013. máj. 22. 13:39
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyébként most, hogy így gondolkozom, lehet apukám miatt is alakult ki bennem az, hogy csak katonát tudok elképzelni magam mellé..

Apu alezredesként szerelt le, nagyon felnézek rá.

2013. máj. 22. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!