Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék vele jobban...

Hogyan tudnék vele jobban összejönni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt 1.én. Aznap szinte egésznap együtt voltunk, nagyon jól éreztük egymást.. Telefonszám csere meg minden megvolt. Másnap este beszélgetünk is. Megbeszéltünk egy találkát vasárnap délután-ra azt ott ragadtam nála szerdáig.. pénteken elmentünk bulizni, nagyon jól elvoltunk meg minden. a héten mindennap reggel találkoztunk munka elött ölelés csók. msot szombaton este beszéltük telefonba hogy kolaga nőivel elmegy buliba majd vasárnap este megy haza azt hétfőn találkozhatnánk. Ma nem volt fent fb-n se. Multhéten ugyanez volt átaludta az egésznapot. És szeretnék felé közeledni.. Vmi tanácsot tudna adni valaki? Negatív kommentelőket nem kérek..

2013. máj. 20. 22:05
 1/2 anonim válasza:

ottragadtál szerdáig????ottaludtál?együtt voltatok?????

am te hány éves vagy és a pasi mennyi?

2013. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lányt ismert meg, nem pasit! A kérdező a pasi! (Mindenesetre levelet ne írj a lánynak...)
2013. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!