Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi ideig probálkozott...

Nenike24 kérdése:

Ki mennyi ideig probálkozott mig teherbe nem esett? Mi a véleményetek az elevitről? Illetve mennyira nagy baj az ha párotok dohányzik? Szerintetek mennyire az igaz hogy minnél jobban akarod annál jobban nem fog összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!párommal áprilistól tervezzük a babát már nagyon sok mindennek utána néztem de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre,tapasztalatokra.

Én nagyon gondolkozom azon hogy el kezdjem szedni az elevitet mert az később a babának is csak jó lehet. mennyire fontos h be tartsuk a normális étrendet itt gondolok arra h tényleg nem ajánlott pl a meki illetve egy jó kis sült kolbász:)...

Valamint a párom elég régóta dohányzik meg napi 2kávét iszik én egyáltalán... ez befolyásolja a teherbe esést.?


2011. febr. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónapig próbálkoztunk az utolsó 2 hónapba el kezdtem szedni az elevitet! Szerintem tényleg segített! A párom nem de én dohányoztam pont a pozitív tesz elött 2 héttel tettem le!

Ne stesszel rajta tényleg nem tesz jót!!Én is stesszeltem egy ideig majd a párom bejelentett ha eddig nem jött össze ebbe a hónapba nem is fog mert ő foci vb-t fog nézni! Belenyugodtam hogy most nem!! És bumm abba a hónapba jött össze! Ne görcsölj rá az a lényeg! 38hkm

2011. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre sikerült. Én nem, de a párom cigizett, kávézni viszont nem kávézunk. Nem szedtem elevitet, se előtte, se közben, se utána. Egyedül magne b6-ot szedtem a hasi görcsök ellen, és vasat, mert nagyon alacsony volt mindig a vasam. Makk egészséges a most 6 hetes kislányunk!
2011. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első baba az első hónapban sikerült,második a második hónapban(sajnos elvetéltem) ,harmadik baba az első hónapban összejött!Második babánál az első hónapban nagyon számolgatunk,hogy mikor kell együtt lenni stb...nem sikerült,a második hónapban nem figyeltünk semmire és sikerült! Én folsavat és e vitamint szedek!
2011. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a babához... igen én is próbálok nem stresszelni rajta bízom abban h sikerülni fog elsőre is :).. tesómnak most született meg a babája neki 4-ik próbálkozásra jött össze szedte már előtte is az elevitet bár olvastam róla h igazából semmi nem befolyásolja a teherbe esést igazából talán meg tartani segít... igazából nekem az a baj h most elég stresszes a munkám mert banka dolgozom. nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a teherbe esést...
2011. febr. 27. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ujra az első vagyok!! Stessz nem a legjobb de én például vállalkozó vagyok! Nem egy stresszmentes munka! Azt tudom tanácsolni hogy a munkát a munkahelyen kell hagyni!

Az elevit pedig tényleg használ nekem a dokim ajánlotta! Feltölti a szervezetet vitaminokkal és ásványi anyagokkal ami elősegiti a megfoganást! Sok sikert!

2011. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!