Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találtok egymásra?

Hogyan találtok egymásra?

Figyelt kérdés

azt hiszem ezt illene kicsit kifejtenem.. szóval a lényeg az, hogy olvastam kommenteket, amik arról szóltak, hogy itt kezdődött a beszélgetésük más szimpatikus emberekkel.


ez számomra olyan hihetetlen, mármint az, hogy csak úgy random ráír valaki valakire. ilyen tényleg van?


17/l


2013. máj. 20. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Kitti és Foley? Esetleg a Csefy? Igazi kockalámúr.
2013. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Xenophilius, te aztán otthon vagy itt :)) mindenkit ismersz? :D
2013. máj. 20. 16:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok olyan ember van itt akitől nem kaptam már sértő-ordenáré vagy a kivégzésemre tett ígéretektől hemzsegő privátot. Mondjuk a legaktívabbaktól nem, ők egész jóarcok. Csak a párnapos prolik bohóckodnak ezzel.
2013. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Foley-t én is láttam már itt sokat! :) Kocka? :)

Csefy neve is ismerős.

2013. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hát szerintem elég fura (hm..nem találtam jobb szót..) egy komment alapján megítélni valakit...
2013. máj. 20. 16:30
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Akit említettek azt nem ezért "kezdték ki" hanem,mert privátban életveszélyesen megfenyegette azt,aki nem volt vevő rá.


Nem én vagyok Kitti szerelme.


Amúgy ez általában úgy van,hogy valaki lát valamit,amit viccesnek gondol,vagy nem ért,vagy hasonlóan gondolkodik és akkor írnak,majd elkezdesz velük beszélgetni.

2013. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Régen voltak innen ismerőseim. Látták egy válaszom és írtak, vagy épp fordítva, hogy szimpatikusnak tűnik, lenne-e kedve ismerkedni, stb., aztán vagy válaszoltak és beszélgetés lett belőle, vagy nem. :D Mára mondjuk csak egy maradt közülük, de a többiekkel is elvoltunk, csak egy idő után abbamaradt. Szóval, igen, tényleg van ilyen. :D
2013. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 ájszíjú ***** válasza:
Egy-ket emberrel volt par uzenetvaltasom, de eleg kicsi az eselye annak h itt talalod meg eleted parjat
2013. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jó pár emberrel váltottam privát beszélgetést, mindenféle témáktól kezdve, mindenféle baromságokon át. Néhánnyal találkoztam is személyesen, eléggé unalmasak voltak élőben.
2013. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 litertej válasza:
egy tiszaparti italos este a haverokkal, kitaláltuk h fürödjünk meztelenül mert az milyen poén. félúton találkoztunk Vele és a barátnőjével, megkérdeztük h nincs-e kedvük velünk jönni. volt:) 5 és fél évet töltöttünk együtt, azóta se tudjuk egymást kiverni a fejünkből:) 23/f
2013. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!