Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-22 Lányok! Bejöhet egy fiú...

17-22 Lányok! Bejöhet egy fiú pár kg-felesleggel?

Figyelt kérdés

(multkor már kérdeztem hasonlót,de elveszett a kérdésefolyamban)

Szóval ki hogy van vele,mik a határok,mennyire gáz,azt már meg sem emrem kérdezni h valakinek bejön e esetleg?:)


u.i privátban küldhetek képet



2013. máj. 17. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Manapság már alap a sportos külső egy fiún
2013. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23 eves vagyok, 190cm/90kg, van pocakom is (nem hatalmas de latszik rendesen), szakallas is vagyok, hajam se rovid, megis top kategorias csajom van, es regebben sem okozott ez problemat. Lehet meg kicsit ra is gyurok es felmegyek 100kg-ra, en igy erzem jol magam. A kemeny fizikai munkat is konnyebben birom is. Inkabb vagyok ilyen mint 160 centi+40kg. :D
2013. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

nekem volt már nagyobb darab párom, nem a zsánerem, de ö valamiért megfogott :) tehát szerintem nem igazán számit az hogy mennyire kockás a hasad, ha van benned valami, ami engem vonz, nem érdekel, hogy hány kiló vagy :)

21/L

2013. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet. Utána mondok véleményt.
2013. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, május óta már változhatott a dolog.
2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha van rajta fölösleg, de azt sem ha ilyen kis nádszál. Legyen spotos alakja.
2013. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés. Oké ,hogy biztonságban érzitek magatokat de volt már rá példa ,hogy a kövér pasitok meg is védett? Vagy ez a tipikus az illúzió a fontos és nem a valóság dolog mi...

(Nincs bajom a túlsúlyos emberekkel , általában (ÁLTALÁBAN!) kedvesebbek is , ez nem tudom miért van, csak érdekelne ,hogy miből gondoljátok lányok ,hogy egy srác attól ,hogy dagadt - mert hogy most ilyenekről beszélünk - miért tudna jobban megvédeni mint egy normál , fittebb ember? Nyilván több esélye van 185/100-al mint egy 185/60-asnak de most a normál kategóriáról beszélünk. Főleg hogy ez totál ember függő. Például ismerek egy nagydarab hát amolyan félig zsír félig izom alkatú dzsippó palit aki legalább 120 kg tele tetkókkal és olyan gyáva mindezek mellett ,hogy egy fele akkora emberrel nem merne leállni verekedni. Sőt inkább őt verték el volt már rá példa.

2013. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit takar az a pár kg felesleg...de egyébként mivel én sem vagyok az a sportos,sőt nádszál karcsúnak sem mondanám magam :D (175/65)ezért szerintem egy bizonyos mértékű pocak nálam simán beleférne :D
2013. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!