Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-22 Lányok! Bejöhet egy fiú...

17-22 Lányok! Bejöhet egy fiú pár kg-felesleggel?

Figyelt kérdés

(multkor már kérdeztem hasonlót,de elveszett a kérdésefolyamban)

Szóval ki hogy van vele,mik a határok,mennyire gáz,azt már meg sem emrem kérdezni h valakinek bejön e esetleg?:)


u.i privátban küldhetek képet



2013. máj. 17. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bejöhet, de ha megteheti, miért nem fogy a normál testalkatra?
2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igyekszik-igyekszik:)
2013. máj. 17. 21:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha helyes pofival kompenzál akkor igen, másképp k*rvára nem.
2013. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szeretem a macisabb pasikat :)
2013. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos srác vagyok. Büszkén merem állítani nem egyszer előfordult már, hogy lány jött oda hozzám!


(Sok, olyan lány van akinek ez tetszik, apukájára hasonlít a pasi, apai mintát keres a párjában, biztonságban érzi magát egy testesebb srác mellett, pszichésen kötődik hozzá, millió meg egy válasz lehet rá, hogy miért)


Tapasztalatom viszont az, hogy még ha be is jövök, egy csajnak, és tudja, hogy a közelemben jól érezné magát azért nem maradna mellettem mert szégyellene egy túlsúlyos pasival mutatkozni. Minden fejben dől el, ahogy ez is. Ez van, a mai divatvilág sugallata!

2013. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyébként igen. :) Én kimondottan nagyon szeretem, ha a srácon van mit fogni. :) Majdnem az összes barátom eddig nagydarab állat volt (hosszában is, széltében azért van felső határ:).

És olyan jó hozzájuk bújni, meg olyan biztonságban érzi magát az ember lánya mellettük (már amelyik, persze), meg tudja, hogy nem hal bele, ha mondjuk meg kell emeljen meg hasonlók :D

2013. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Igen, be! Az előző fiúm is túlsúlyos volt és ,ahogy az egyik válaszoló irta : szerettem vele lenni mert biztonság érzetem volt, és valóban alkatilag apumra hasonlított így még jobban szerettem.. Egyáltalán nem éreztem gáznak,hogy husosabb ,mint a többi srác. Amúgy sem kedveltem sose a pálcika fiúkat... Szóval én elfogadom,ha "ilyen".
2013. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
A mackósabb pasikat szeretem :) de nem azért mert apámnak olyan a testalkata. Csak olyan jó a husikát gyürkészni és szorongatni
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem,mert én is sportolok és szeretem ha a párom is sportos.

De ha valami megfog benne és tudom,hogy igyekszik tenni ellene talán lenne rá esély.

23

2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra vonzóbb, ha a fiún van pár kiló plusz, mintha nincs. Én sem vagyok sovány, nem is kövér, de jól esik, ha azt érzem, a fiú nagyobb darab nálam :D
2013. jún. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!