Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez bejöhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez bejöhet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó h a volt barátnőmel szakítotunk (történet hoszú lényeg hogy én b*sztam el ) de már érzem h hiányzik. Arra gondoltam h csinálok 1 kamu facet és úgy próbálom meg hátha visza fogad. Lányok ez nálatok beválhat?

2012. nov. 14. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azért fogadna vissza a volt barátnőd, mert kamu facebook oldalt csinálsz? Nem értem, a lányok szemében érték, ha kamu kamu facebook profilod van? Öreg vagyok én már a mai gondolkodáshoz ...
2012. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 betlindis ***** válasza:
aha, tehát régebben fasságot csináltál, és most is fasságot akarsz csinálni. én is kidobtalak volna.
2012. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme van?

Amit én a te helyedben tennék az az, hogy elé állok, elmondanám neki, hogy rájöttem, hogy én rontottam el, de nagyon szeretlek, hiányzol és ha van rá esély, akkor szeretném helyrehozni. Ez egy egyenes és őszinte dolog és hidd el, ezt becsülik a csajok.

Ugyan nem részletezted, hogy mit rontottál el, de ha valami helyrehozhatót még és a lánynak még mindig érzései vannak irántad, akkor valószínűleg kapsz új esélyt, de ha nem, akkor pedig el kell fogadni és legközelebb ugyanazt másik lánynál nem elrontani!

2012. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A lány nem olyan megyek és bulizok vagy shoppingolós fajta és a szülei hozák-viszik a suliba ezért gondoltam a facebokra
2012. nov. 14. 18:05
 5/21 anonim ***** válasza:

Telefonja csak van. Megvárod suli után, vagy elmész hozzájuk.

A 2. válaszolónak egyébként igaza van.

2012. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerinted egy normális férfi csinálna ilyet? Naugye...
2012. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ilyet nem lehet csak úgy facebookon az olyan személytelen sztem
2012. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A telefon számát én hülye kitöröltem és nem egy suliba járunk
2012. nov. 14. 18:25
 9/21 anonim ***** válasza:
de azt tudod hogy hol lakik vagy melyik suliba jár nem?
2012. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt hogy melyik suliba jár igen
2012. nov. 14. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!