Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srac akit nem reg...

Van egy srac akit nem reg ismertem meg,2 hete ismerem de csak ketszer talalkoztunk. Egyszer amikor voltunk 10-en de akkor nem nagyo beszéltunk csak odajott elkoszonni, aztan dumalgattunk . Mit tegyek? Történet folytatása lent

Figyelt kérdés

tehát odajött elköszönni, eléggé meglepődtem de adtam neki puszit. aztán bejelölt facebookon, belájkoltam aképét aztán másnp ő is az enyémet.. nem nagy cucc de azért jól esett.

aztán ráírtam dumálgattunk , elég sokat és szombaton vagy vasárnap mrá nem is tudom találkoztunk... de ott volt a barátnőm is.. szal nem sok minden történt.. a baj az hogy a srác félénk.. ezt a legjobb bnőm aki az osztálytársa volt megerősítette hogy valóban félénk... azóta még midnig dumálgatunk, és ugy volt hogy ma (kedden) találkozunk de végül nem mert házibuliba megy amit a haverjával szerveznek és így lemondta, vagyis ugy volt hog ymondtm neki hogy látom h nem lesz jó neki, és mondta hogy lehet hogy nem de ha jó akkor felhiv.. de irta hogy nem jó neki.. akkro most lerázott vagy mi?

nem tudom mit csináljak... ne írjak neki párnapig vagy hogy legyen? mert nem hiszem hogy mgától rám írna.. eddig mindig én írtam.. mit tegyek? iszonyatosan bejön nekem, nagyon az ízlésemnek megfelelő a zenei stílusunk is azonos.. sokat küldött hogy miket halglat meg ilyesmi és megis néztem az egiyk filemt amit mondott.. de azon is gondolkoztam hogy lehet hogy csak udvariasságból ilyen kedves? nagyon bizonytlan vgyok segitetek kérlek... mit gondoltok bejövök neki?


16 éves vagyok ő 17 lesz novemberben



2013. ápr. 30. 18:29
 1/1 anonim válasza:
kérdezd meg tőle mit gondol rólad ^^
2013. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!