Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kollégiumban/egyetemen tényleg...

Kollégiumban/egyetemen tényleg könnyeb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátnőm, ezt persze a környezetem is észreveszi. Csomó haverom aki nem megy tovább egyetemre mondja, hogy na majd a koliba nem fogok tudni választani meg ilyenek. Még csaj is mondta, hogy majd az egyetemen becsajozok... Én már szinte tényleg így tekintek rá, mintha a szexmennyországba mennék. Ha eddig nem ment jól a csajozás akkor ott van még esélyem, vagy veszett ügy? Igazából nem is a szexre vágyom elsősorban, csak a flürtre meg barátnőre.

2013. ápr. 29. 01:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha levelező tagozatra mennél, mint ahol én végeztem, akkor felejtsd el.

Ha nappali, akkor ott szoktak történni események.

Ott is attól függ, hogy melyik félére hajtassz.

Ha az ügyvéd/orvos szülők szexbomba lányaira szeretnél hajtani, akkor eléggé toppon kell lenned minden téren.

Ha egyszerűbb macát akarsz, valami stréber kitörni akarok félét, annál egy fantasztikusan nyitott, határozott ,életvidám, beszédes, mindig vigyorgó és viccelődősen bájos jellemvonással esetleg mehetsz valamire.

Ha ez sem vagy, akkor elveszel a tömegben, te leszel a szűrke egér vagy az árnyékember.

Van egy elvárási szint, vagy hozod, vagy nem.

Ennyiről van csak szó.

2013. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, kicsit elírtam :D *de ne várd
2013. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Na jó, mondjuk pont erről haverom is beszélt, h az ilyen gazdag, tehetős szülők lányainál(még ha nem is néznek ki olyan jól) egy egyszerű embernek kb 0 esélye van, mert olyan nagyképűek, h csak na.
2013. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus, miért könnyebb ismerkedni.

"Össze vagy zárva" másik 500 veled egykorú emberrel, ennek legalább fele nő. Minden nap van valahol valamilyen party, ahová az emberek nem azért mennek, hogy üldögéljenek egymás mellett. A nem túl bulizós lányok is megkörnyékezhetőek, ott vannak a közös helyiségek, mint pl. ebédlő, konyha, konditerem, könyvtár, stb. , ismerkedni bárhol lehet. Közel vagytok egymáshoz, nem akadály a távolság sem, sok tényező van, ami megkönnyíti a helyzetet, de ehhez ki kell használni az adódó alkalmakat. Ha csak simán nyitott vagy és ismerkedni akarsz, akkor megkönnyíti, ha nem, akkor tökmind1, lehetsz akkor swinger klubban is...

2013. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Szerintem sokkal könnyebb, mivel sok olyan helyzet van, amikor csak úgy spontán megismersz lányokat... pl. egy könyvtárban, egy koleszos alapozás közepette a folyosón... stb. :)

Mivel a kolesz miatt önállósodsz, távol vagy a szüleidtől eleve máshogy állsz hozzá a dolgokhoz, nem kell attól rettegned, hogy vajon most mit fog szólni anyád, ha már megint behívsz egy lányt a szobádba :)

Az egyetlen negatívum talán az, hogy gyorsan terjednek a hírek..., bár jobban belegondolva manapság már nem csak a kolira jellemző ez, mivel a sz*ros facebook nagyot hódított!

2013. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk le, hgoy egy koliban kb 500 ember van. (+/- valamennyi kolitól függően).


Nagyrészt egy fiatal ember sok időt tölt a suliban, ahol szerintem jóval több diák tartózkodik mint egy koliban.


Ha suliban nem tudsz érvényesülni, itt se lesz különb a helyzet. Ha a suliban elmész a folyóson egy lány mellett, ahelyett hogy megszólítanád, akkor itt is ugyanezt fogod tenni.


A kérdésedből úgy veszem le, hogy magában a koli adottságai miatt úgy gondolod, elkerülsz oda és majd csak úgy spontán jön a dolog.


Ha egy iskolában sikerül összeszedned valakit, vagy legalább csak benned van a nyitottság, vagyis megszólítasz mindenkit, akkor jó esélyekkel mész koliba.


De ha nem, akkor felejtős a dolog. Egyetlen előnye a kolinak a sulihoz viszonyítva, hogy nemfeltétlen több időt tartózkodsz ott, de azt az időt úgy használod ahogy akarod. (vagyis pl. nincsenek kötelező tanórák). Így viszonylag több időd van kimozdulni és a csajok között lenni.


De mint írtam, ha a valóéletben elmész a lányok mellett itt is elfogsz.

2013. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Van benne valami, amit az utolsó válaszoló mondott, de!

Szerintem egy koliban/egyetemen annyi közös programlehetőség van és ha ezek elől nem zárkózik el az ember, akkor sokkal több esélye van arra, hogy baráti kapcsolatokat alakítson ki, vagy esetleg becsajozzon!

Minden kezdet nehéz, de ha nyitottabb leszel arra, hogy dumálj másokkal, akkor simán bármi összejöhet. Minél több pozitív visszajelzést kap valaki, annál bátrabb lesz, és ezáltal a sikerélmények miatt (ami megnyilvánulhat egy jó dumálásban egy csajjal)jobb lesz a kisugárzásod! negatív dolgokat meg nem kell figyelembe venni!

2013. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

de én ezt lényegében azért írtam, mert pl. bulik iskolában is vannak.


Szinte nálunk x időnként mindig volt buli egy bizonyos helyen (klubban), és ha úgy volt mentünk.


Szerintem minden iskolában normális ez, hogy van egy buli ahova járnak, aki nem megy sehova, azt kicsit kiközösítik.


Ha a kérdező most a suliban nem járt bulizni, akkor miért járna koliban? Szerintem eddig is akadt alkalma, csak max nem ment el. Ott se hiszem hogy hívni fogják, hanem majd adódik lehetőség. (tudni fogja hogy lesz)


A koli nagyban ugyanaz mint az iskola tömeg-tömeg, kikapcsolódás-kikapcsolódás.


Ez nyitottság kérdése, ha itt nem nyitott, ott sem lesz az.

2013. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Alapból nyitott vagyok, csak nem idegennel, tehát ismeretlent nem szólítok le, viszont 1-2 nap ismerettség után már feloldott vagyok(pl vegyünk egy tábort ott a második napon simán be mernék próbálkozni...)

A sulinkba szinte sosincs buli ha van akkor is olyan h jönnek a külsősök akik általában cigók és a bulihangulatnak annyi. Az öt év alatt volt 6 buli iskola szinten, 4en voltam mind rossz volt. Egyébként eljárnék én szivesen bulizni, megyek is de ink koncertre vagy kocsmatúrára.

2013. máj. 1. 09:37
 20/24 anonim ***** válasza:

kérdező, ebből a válaszodból nekem az esett le, hogy te iskola szintű bulira gondoltál.


olyan pedig nincs. olyan van, ahova kijárnak az iskolások bulizni. ilyen pedig 100% hogy nálatok is van.


egy példa: Ha kecskeméten van egy iskola, onnan van több bulihely is, pl. felsőlajos, lajosmizse. Ez nem arról szól, hogy meghívjátok egymást, hanem haverokkal gondoltok egyet, vagy egyedül és elmentek. Ha inkább otthon maradtál, pedig tudtál róla, akkor itt is hasonló a helyzet.


Elmész koliban ott is ugyanezen elven fog működni, lesz egy buli x helyen, ha mész mész, ha nem nem. Ez a baj hogy ezt kéne csak értelmezni, és rájönnél mit szeretnék mondani.


Romák mindenhol vannak, de ez mért gond? azt hiszed pesten nincsenek? tudni kell őket kezelni.


Koncert azért az nem igazán számít bulinak. Elmentek ugrálni, de ha bepiálsz rögtön ki is dobhatnak, ha hülyeségeket csinálsz.


Idegenekkel ismerkedni meg így ahogy leírtad ez megint badarság, mert iskolában is van hogy 6x mész el ugyanazon ember mellett és mégse szólítod meg mert idegen. Itt miért tennéd meg?


Nem azt akarom, hogy most elvegyem a kedved az egésztől, csak azt, hogy inkább tápláld be magadba azt, hogy ez kb. csak azért kell, hogy tudd a sulid végezni.


Ha jobb lesz ennél a beidegződésnél, akkor örülsz mint majom a farkának, és baromi jó koliséleted lesz, de ha rosszabb, legalább nem koppansz.


Ha most ezt így bebeszéled magadnak 99% eséllyel koppanni fogsz.


Inkább én így 3. szemmel úgy látom amiért koliba akarsz menni az az, hogy kell az új környezet, mert talán a mostani környezetedben nem fogadtak úgy el, ahogy szeretted volna, ezért is van az, hogy nem igazán találod a helyed.


De a koli csak egyetlen egy előnyt ad ebben az egészben, hogy új életed lesz, új környezettel és több (vagy nem, de szabadabb), időt tölthetsz el azokkal, akikkel szeretnél. Így több időd lesz csajozni, ha a személyiségeden tudsz változtatni. (vagyis megszólítod őket)


De én is kolis leszek egyébként viszont azt előre megmondom neked, ezt az egészet akkor fogod igazán megérteni, amikor ott leszel és koliban élsz. Akkor talán eszedbe jutnak ezek, amiket írok.

2013. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!