Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kollégiumban/egyetemen tényleg...

Kollégiumban/egyetemen tényleg könnyeb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátnőm, ezt persze a környezetem is észreveszi. Csomó haverom aki nem megy tovább egyetemre mondja, hogy na majd a koliba nem fogok tudni választani meg ilyenek. Még csaj is mondta, hogy majd az egyetemen becsajozok... Én már szinte tényleg így tekintek rá, mintha a szexmennyországba mennék. Ha eddig nem ment jól a csajozás akkor ott van még esélyem, vagy veszett ügy? Igazából nem is a szexre vágyom elsősorban, csak a flürtre meg barátnőre.

2013. ápr. 29. 01:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán nyitottabb leszel tőle de várd, hogy hirtelen minden a nyakadba esik. Nekem az első évem végére sikerült egy kicsit nyitottabban viselkednem.
2013. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy, ez nem valami idióta amerikai film. Ha nem vagy jó képű, nagy dumás, menőcsávó, esélyed nincs.
2013. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
látszik, hogy csak amerikai filmekben látta(to)k egyetemet..
2013. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Neked ott sem lesz szerencséd,sorry
2013. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ja, egy csomó ilyen ürge, mint a kérdező azt hiszi, hogy ott a dugásról szól minden, pedig az csak mese habbal. Persze az alfáknak biztos, de a lúzereknek/ átlag fickóknak egy nagy szívás az egész. Nincs nő, csak a tanulás meg a rohadt zh-k.
2013. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ti aztán fel tudtok villanyozni, máris szebbnek látom a világot :D
2013. ápr. 29. 01:10
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem az volt a szándékom, hogy lelombozzalak, csak jó lenne, ha tisztán látnál. Így majd nem fogsz csalódni. Akkorát.
2013. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ez a fájdalmas igazság, az élet nem habostorta, nem úgy működik mint az amerikai pite meg hasonló szarokban, hogy 3 pattanásos szűz kocka lemegy a buliba és a következő jelenetben már mindegyik szopat vmi csajt a wcben.
2013. ápr. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha hazudnánk akkor sokkal rosszabb lenne neked
2013. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát figy, el kell ismerni, h rendes fősulis korszakom nem volt, szal se koli, se semmi, mert levelezőin csináltam.

De amit én láttam Miskolcon az Egyetemen, szal szórakozóhelyeken meg lógtam már be nem egy gólyatáborba, na az alapján a nők 99%-a egy qurva, szal simán van esélyed.

Jah a levelező tagozatos nőtársakról meg ne is beszéljünk, bár a legtöbbje a milf kategória, de azok is ba.szosak voltak.

Szal en sajnálom, h kimaradt az életemből.

Bár az egyik jó barátom is ezzel jött, h azért rohadtul nem fenekig tejföl az élet, pedig ő aztán.....

2013. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!