Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves kortól szomorító és...

Hány éves kortól szomorító és bosszantó ha az embernek nincs (és nem is volt) barátnője?

Figyelt kérdés
1-2 éve engem már nagyon csesztetnek, hogy "mi van/lesz már a csajokkal" stb és én is örülnék, ha lenne, mert eddig egyszer próbálkoztam 1-nél, de akk még el sem tudtuk kezdeni már tönkretették a szüleim, most meg az egész családot ez a kérdés érdekli amellett hogy hogy megy a suli...

2013. ápr. 18. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem 28 évesen nem zavar, sőt!
2013. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Érdeklődnék hogy lenne-e bármelyikőtöknek vagy akár mindenkinek személyesen összefutni, és mondjuk egy sör társaságában erről egy kicsit részletesebben dumálni?"


Nincs.

2013. ápr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26 vagyok és még nem volt senkim. Azt hiszem 20 éves koromtól érzem nagyon gáznak. De tenni nem tudok ellene, mert rettenetesen és rémségesen ocsmány vagyok, szóval megértem, hogy a csajok miért nem akarnak tőlem soha semmit.
2013. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

hogyan tették tönkre a szüleid?

mondjuk elég primitívek lehetnek ha tönkreteszik a kapcsolatod aztán azzal szekálnak hogy mikor lesz csajod....

2013. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

Ma már a tini taknyokat is bosszantja, mert már rajság 12 évesen basz ni. Egyébként csak azokat gyötri, akik családcentrikus, párkapcsolatpárti/függő emberek, és romantikus jelleműek. Én nem ez vagyok.

Soha életemben nem akartam konkrétan barátnőt, se párkapcsolatot, sem családos életet. Nem tetszik. Társas együttélésre alklamatlan öző és agresszív ember lévén bevallom leszarom az egészet.

Nekem a nő csak szexre kell. Arra meg ottvannak a drágalátos prostik, majd megyek azokhoz.

A többiek felé természetesen megy a képmutatás ezerrel, hazudni kell nekik,hogy minden rendben, és akkor semmi se probléma. Rajtam kívül a kutya se tudja,hogy van-e vagy nincs.

Persze ha a többiek tudják, hogy valakinek úgy 16 éves kora fölött nincs viszonya senkivel, az kiközösítős féle.

20 fölött már elég kínos, 25 felett meg totál elmebetegnek nézik. Ennyi.

Egyedül az bosszant,hogy azok akiknek van nőjük, boldog emberek. Nem azt irígylem, hogy van valakijük, hanem magát az életérzést,hogy ők tudnak boldogok lenni, jól érezni magukat abban az élethelyzetben.

2013. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a lányok a kezdeményezést várják utána már könnyű (ha bejössz neki, amit könnyű elérni ha kedves vagy)

Amúgy a csajok valamikor csak azért járnak menő fiúkkal hogy ők is azok legyenek -.-"

De azért a helyesség nem árt :D

2013. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!