Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves kortól szomorító és...

Hány éves kortól szomorító és bosszantó ha az embernek nincs (és nem is volt) barátnője?

Figyelt kérdés
1-2 éve engem már nagyon csesztetnek, hogy "mi van/lesz már a csajokkal" stb és én is örülnék, ha lenne, mert eddig egyszer próbálkoztam 1-nél, de akk még el sem tudtuk kezdeni már tönkretették a szüleim, most meg az egész családot ez a kérdés érdekli amellett hogy hogy megy a suli...

2013. ápr. 18. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
engem 16-tól zavart, bár bosszantónak nem nevezném
2013. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18?
2013. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
engem 1-2 éve már nem is csesztetnek :D
2013. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16 éves koromban rosszul éreztem magam emiatt, de most már teszek rá, mert nem érzem, hogy szükségem lenne valakire. Majd ha igen, teszek érte.
2013. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
engem nem csesztet senki, de borzalmasan zavar nincs és nem is volt semmi. körülöttem meg, pl. az osztályomban, folyamatosan jönnek össze az újabbnál újabb párocskák, és időnként nagyon nehéz végig nézni h kb. már mindenkinek sikerült csak nekem nem. 17 éves vagyok és elegem van ebből.
2013. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát olyan 17 éves kortól kb


Ha ez az állapot nem változik meg akkor az illető pár éven belül lelkisérült lesz

2013. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18 éves koromtól
2013. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és nem volt még csajom, totál be vagyok már kattanva...
2013. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19 vagyok és nekem se volt, szeretnék, de hát....:)
2013. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szevasztok srácok!


Mindenkihez szól a felhívás.

Látom, hogy sokan hasonlóan szar helyzetben vagytok mint én. Érdeklődnék hogy lenne-e bármelyikőtöknek vagy akár mindenkinek személyesen összefutni, és mondjuk egy sör társaságában erről egy kicsit részletesebben dumálni?


Egyeztethetnénk időpontot, illetve helyet a városban hogy összefussunk. Várom a jelentkezőket.


LESZÖGEZEM, ez nem GAY-PARTY, tehát csak heterok a hivatalosak a találkára.

2013. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!