Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszenek az ázsiai...

Nagyon tetszenek az ázsiai pasik, hol imerkedhetnék ázsiai fiúkkal? (Pécsi vagyok)

Figyelt kérdés
Előre mondom retardáltak véleményét el se olvasom.

2012. jan. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindegyik ázsiai ilyen :) vagy legalább is gondolom hogy nem :D
2012. márc. 24. 15:57
 42/48 anonim ***** válasza:
afgánok is érdekelnek? én ismerek párat látásból és meg tudom mondani, hogy merre laknak.
2012. ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Hi! Pécsett főleg az ÁOK ált. orvos (angolul) és a KTK BaBA képzésre járnak ázsiaiak (meg úgy általában külföldiek). Szóval szerdán nézz körül estben vagy cyranoban ktk bulin, vagy a csütörtöki áok-etk bulin szintén estben. De célirányosan lesheted az Erasmusos esteket is, bár akik ázsiaiak és Mo.-ra jönnek azok inkább európaiak, ázsiaiak a rendes képzéseken vesznek részt, de nyilván szívesen mennek multicult eseményekre. Paulus is jó tipp volt, de ezen kívül sok ázsiai srácot (és lányt, én inkább őket nézem :)) látok gyúrni Proffesors gymben ahová járok, mindig meg is lepődöm, hogy milyen könnyedén dobálják a súlyokat :) remélem segítettem kedves kérdező ;)
2012. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél :)
2012. ápr. 1. 15:07
 45/48 anonim válasza:
Utolsó válasz :D
2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
De csak utánam.
2014. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Te meg utánam :P
2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Ti meg utánam :D
2014. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!