Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, hol találhatok ázsiai fiút?

Figyelt kérdés

Én nekem az ázsiai fiúk tetszenek. Sokan teljesen h*lyének is tartanak e miatt. A magyar férfiak szinte már hidegen hagynak. Bennük van valami, ami megfogott. Immáron 7 hónapja érzem így és nem is tántorodok el ettől az érzéstől. Rengetegen próbáltak le beszélni róla, de eddig senkinek sem sikerült. (: nem gondoltam volna, hogy én egyszer ide fogok írni, de végső elkeseredésemben már nem jutott más az eszembe. Én vidéki lány vagyok, egy kis városban lakom. Hiába vannak kínai üzletek csak 40 éven fölül láttam még ázsiaiakat. Nem érdekelnek az olyan válaszok, mint például, hogy:

- *Te hülye vagy. Miért jobbak, mint a magyarok? Mi olyan vonzó bennük, mert szerintem semmi?

Eddig a néger és az olasz cigány volt a divat. Úgy látom most meg már a ferdeszemű. Lassan már ciki lesz fehérnek lenni.

Menjél el a piacra, vagy kínai boltba. Tele van velük.

De még mielőtt nagyon közeli kapcsolatba kerülnél eggyel, jó ha tudod, hogy a nagy részük bűnöző. A vietnámiak például ide járnak marihuánát termeszteni, mert a hazájukban kivégeznék őket. A kínaiak pedig előszeretettel rabolnak el embereket, hogy a szerveiket elpasszolják. De sok szerencsét, gratulálok az ízlésedhez.

- *Ha majd nem lesz mivel ide gépelned a műanyag orrodon kívül akkor egy tripla "ááá" betűvel jelezhetnéd hogy hogy sikerült a találka. Amgúy meg rohadjon emg az összes, egyszer még fegyvert ragadunk és kivégezzük őket

- *a magyar pasiknak hosszabb a farkuk, mint az ázsiaiaknak, és ha jól emlékszem, az ázsiaiaknak van majdnem a legkisebb f@szuk az egész világon. szóval nem tudom mit tudsz enni bennük...

-* az ázsiaiak bénák az ágyban és mind szervtolvajok, ráadásul impik a sok fűűtől. még az ázsiai nőknek nem is volt orgazmusuok a világon tudtad?:O:DXDXD

Teljesen tisztában vagyok azzal is hogy mennyivel szigorúbbak az ő szüleik és milyen elvárásaik vannak. Tényleg nem érdekelnek a h*lye és k*cs*g válaszok, mert nagyon komolyan gondolom. Előre is köszönöm!


2011. dec. 7. 16:08
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Hát, hogy pontosan hol találsz azt nem tudom, de Pécsen én rengeteget látok. És ha ez egy picit megnyugtat én is odáig vagyok értük (legfőképp a koreaiakért), bár azt nem mondom, hogy más nem is érdekel. De ami még fontosabb, ne törődj vele, hogy mások mit mondanak! És ez tudom, hogy közhely, de tényleg így van. Pl. én nem csak az ázsiai pasikat, hanem a zenéjüket és filmjeiket, sorozataikat is szeretem + a mangákat, ész az egyik nagyon jó barátom vmiért rühelli őket és folyton piszkál miatta és eleinte nagyon idegesített, de meg kell tanulni magasról tenni rá!
2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
azoknak kicsi a pélójuk de én csak a kínai boltokat tudom mondani én láttam már ilyen helyen fiatalabbat is
2011. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Debrecenbe van sok ázsiai úgy tudom.Pesten valoszinüleg rengeteg van.Am van igazság az ilyen marijuanás dolgokban vietek sokat termesztenek itt de nem azért mert vietnámba kivégeznék őket max a rokonság.Tapasztalat ott is sokan drogoznak de még nem hallottam h kivégezték volna őket:D Az ágyban talán azért bénák mert kevésbé tapasztaltak a fiatalok mert keményen fogják őket a szüleik.Sztem magyar emberek jobb arcok,meg majd kinövöd ezt az ázsiai fiút akarok dolgot.
2011. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%
ja és tudtad hogy a ferdeszeműek közül a nők szeretik a világon a legjobban azt hogy sex közbe elverik?
2011. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én ázsiai vagyok, Szíriában születtem. Megfelel?
2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ázsiában.
2011. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

"Sokan teljesen h*lyének is tartanak e miatt."


Igazuk is van.


"A magyar férfiak szinte már hidegen hagynak. Bennük van valami, ami megfogott."


Szégyelld magad. Remélem kinövöd.

2011. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Am van igazság az ilyen marijuanás dolgokban vietek sokat termesztenek itt de nem azért mert vietnámba kivégeznék őket max a rokonság."


Ennek nézz utána egy kicsit részletesebben! Egész DK-Ázsiában egy bizonyos mennyiség után automatikusan halálbüntetés jár és leszarják, hogy az csak fű, vagy hernyó.

Az pedig külön melegséggel tölti el a szívemet, hogy a kérdésben hét sornyi idézetet foglal el egy régi hozzászólásom. És nem értsd félre, nem lebeszélni akarlak - mert azzal állsz össze, akivel akarsz - hanem csak megvetni és lenézni.

2011. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves és ÉRTELMES! válaszokat.(: miért szégyellném magam? :D remélem ti a bunkó paraszt viselkedéseteket növitek ki ;D
2011. dec. 7. 18:06
 10/26 A kérdező kommentje:
ja és engem teljesen pontosan vietnami fiú érdekelne :)
2011. dec. 7. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!