Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, hol találhatok ázsiai fiút?

Figyelt kérdés

Én nekem az ázsiai fiúk tetszenek. Sokan teljesen h*lyének is tartanak e miatt. A magyar férfiak szinte már hidegen hagynak. Bennük van valami, ami megfogott. Immáron 7 hónapja érzem így és nem is tántorodok el ettől az érzéstől. Rengetegen próbáltak le beszélni róla, de eddig senkinek sem sikerült. (: nem gondoltam volna, hogy én egyszer ide fogok írni, de végső elkeseredésemben már nem jutott más az eszembe. Én vidéki lány vagyok, egy kis városban lakom. Hiába vannak kínai üzletek csak 40 éven fölül láttam még ázsiaiakat. Nem érdekelnek az olyan válaszok, mint például, hogy:

- *Te hülye vagy. Miért jobbak, mint a magyarok? Mi olyan vonzó bennük, mert szerintem semmi?

Eddig a néger és az olasz cigány volt a divat. Úgy látom most meg már a ferdeszemű. Lassan már ciki lesz fehérnek lenni.

Menjél el a piacra, vagy kínai boltba. Tele van velük.

De még mielőtt nagyon közeli kapcsolatba kerülnél eggyel, jó ha tudod, hogy a nagy részük bűnöző. A vietnámiak például ide járnak marihuánát termeszteni, mert a hazájukban kivégeznék őket. A kínaiak pedig előszeretettel rabolnak el embereket, hogy a szerveiket elpasszolják. De sok szerencsét, gratulálok az ízlésedhez.

- *Ha majd nem lesz mivel ide gépelned a műanyag orrodon kívül akkor egy tripla "ááá" betűvel jelezhetnéd hogy hogy sikerült a találka. Amgúy meg rohadjon emg az összes, egyszer még fegyvert ragadunk és kivégezzük őket

- *a magyar pasiknak hosszabb a farkuk, mint az ázsiaiaknak, és ha jól emlékszem, az ázsiaiaknak van majdnem a legkisebb f@szuk az egész világon. szóval nem tudom mit tudsz enni bennük...

-* az ázsiaiak bénák az ágyban és mind szervtolvajok, ráadásul impik a sok fűűtől. még az ázsiai nőknek nem is volt orgazmusuok a világon tudtad?:O:DXDXD

Teljesen tisztában vagyok azzal is hogy mennyivel szigorúbbak az ő szüleik és milyen elvárásaik vannak. Tényleg nem érdekelnek a h*lye és k*cs*g válaszok, mert nagyon komolyan gondolom. Előre is köszönöm!


2011. dec. 7. 16:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

TOLERANCIA emberek. Én szégyellem magam, hogy ilyenekkel élek egy országban...

Egyetemek környékén biztos találsz, az hogy merre járnak szórakozni számomra rejtély..

A szülői szigor szép dolog, legalább megtanulnak viselkedni és tisztelettel lenni mások iránt. Nem csak hallanak a toleranciáról, de gyakorolják is.

Anime, manga, zene, film...Szerintem azután kéne véleményt alkotni, ha már valamit le tettél az asztalra. Tudjátok milyen kemény munka megrajzolni egy rajzfilmet. Animátornak (aki rajzfilmet rajzol) nehéz, komoly és szép munka, hazánkban is válaszható szak. Az más kérdés kinek mi a stílusa. [link]

Énekelni szintén ugyanilyenen nehéz, és ugyanilyenen szép hivatás, ahogy színésznek lenni is, vagy épp írónak.

Szerintem bámulatos, hogy vannak olyan emberek, akikért több millió ember rajong. Ösztönző az ő erőfeszítésük.

Egyik kedvenc make up gurum most érte el a bűvös egy milliót. Mintha tegnap lett volna, mikor még csak pár százan ismerték..

2012. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"TOLERANCIA emberek. Én szégyellem magam, hogy ilyenekkel élek egy országban..."


Ha nem tetszik irány a Vajdaság és ott papolj a toleranciáról, ha szerb vadállatok vernek agyon, csak mert magyarul mertél megszólalni a saját szülőföldeden.

Szól egyáltalán nem érdekel a srác személyisége, kinézete, életcéljai, intelligenciája, csak az, hogy ferde szemű legyen. Na ez az igazi rasszizmus.

2012. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Anime, manga, zene, film...Szerintem azután kéne véleményt alkotni, ha már valamit le tettél az asztalra. Tudjátok milyen kemény munka megrajzolni egy rajzfilmet."


Szóval azt kultúra, sőt követendő példa, hogy a rajzfilmekben mindenféle robotok és szörnyetegek gyilkolják egymást? Szerintem nem. Az ezeréves magyar népmesék rajzfilmsorozatot milliószor többre nézem.


"Énekelni szintén ugyanilyenen nehéz, és ugyanilyenen szép hivatás, ahogy színésznek lenni is, vagy épp írónak."


És? Tehetséges énekesek, színészek és írók hazánkban is vannak. (és itt most nem a sok futószalagon gyártott köcsögökre kell gondolni, akik még beszélni is alig tudnak, nem hogy énekelni) ezért nem kell Ázsiába utazni.


A kultúrájukról pedig inkább ne beszéljünk. A fehér ember kétszer is atomot dobott rájuk, mégse tanultak belőle.

2012. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ha nem tetszik irány a Vajdaság és ott papolj a toleranciáról, ha szerb vadállatok vernek agyon, csak mert magyarul mertél megszólalni a saját szülőföldeden.

Szól egyáltalán nem érdekel a srác személyisége, kinézete, életcéljai, intelligenciája, csak az, hogy ferde szemű legyen. Na ez az igazi rasszizmus."


Egy szóval nem mondtam, h csak ázsiai kinézetű lehet, és a többi nem számít. Nem kötök bele a te ízlésedbe, mit szeretsz, mit nem. Légy szíves te is tartsd tiszteletben másokét. Minden ember különböző. Senkit nem érdekelnek a körülményeid, ez a téma, nem erről szól. Az országnak és az oldalnak továbbra is vannak szabályai és alapelvei. Ezek pedig megkövetelik a toleranciát, és azt hogy ne sértegess másokat. De ha ez nem elég nyugodtan támaszkodj a közösségi erkölcsre, vagy vallásra, ahogy jobban tetszik. Én sem illetlek téged bizonyos jelzőkkel, pedig éppenséggel tudnálak.


"Szóval azt kultúra, sőt követendő példa, hogy a rajzfilmekben mindenféle robotok és szörnyetegek gyilkolják egymást? Szerintem nem. Az ezeréves magyar népmesék rajzfilmsorozatot milliószor többre nézem."


Nem tudom te milyen rajzfilmeket nézel, én egy ölködlőset se néztem kiskoromban, sem nézek most. Amiket én néztem azok kitartásra, szeretetre, elfogadásra és stb..tanítottak. Lány révén nem is szeretem az erőszakot.

A többi nemzet rajzfilmjei,meséi is hasonlóak. A te szavaddal élve az amerikai is "robotos, öldökölős"

De ha már a rajzfilmeknél járunk, a magyar népmesékben nem egyszer vágják le az emberek fejét, majd ragasszák vissza forrasztófűvel. Vájják ki a szemét, vetik tűzre, leszúrják, kútba dobják, megeszik..stb. Nagyon barátságos szerintem is.


Ne hidd, hogy győzködlek, vagy az ellenkezőjét állítom, pusztán utálom mikor egyes emberek jönnek és elkezdenek másokat bántani, az érdeklődésüket, ízlésüket kritizálni.

Semmi közük hozzá. Nagyon tiszteletlen dolog. Egyáltalán eszedbe jutott, hogy hány külföldi származású láthatja? vagy hánynak van olyan rokona? Talán lehet én is magyar születésű ázsiai vagyok, vagy csak az egyik szülőm az. Nem tudhatod...


"És? Tehetséges énekesek, színészek és írók hazánkban is vannak. (és itt most nem a sok futószalagon gyártott köcsögökre kell gondolni, akik még beszélni is alig tudnak, nem hogy énekelni) ezért nem kell Ázsiába utazni.


A kultúrájukról pedig inkább ne beszéljünk. A fehér ember kétszer is atomot dobott rájuk, mégse tanultak belőle."


A japánok, koreaiak fehérek és az agglutináló nyelvcsaládba tartoznak.(Biztos akad még más népcsoport is, én csak erről a kettőről tudok) A magyarok is Ázsiából vándoroltak.

Szűk látó körű az, egy nyitott társadalomban és egy nyitott világban, aki csak a saját határain belül tud látni, vagy a kertje kapujáig. -.-

Nem tudom miért nehéz értelmes, békés beszélgetést várni, egyszerűen van pár ilyen sötét, elfogult, tiszteletlen ember.

2012. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

„Semmi közük hozzá. Nagyon tiszteletlen dolog. Egyáltalán eszedbe jutott, hogy hány külföldi származású láthatja? vagy hánynak van olyan rokona?”


Nem, de nem is érdekel. Persze legyünk toleránsok, fogadjuk el a másikat, mert ha nem akkor jön a hiszti, hogy rasszizmus. Nekem magyar létemre miért kell elviselni, hogy mindenhol a világok megvetnek, lenéznek és azt hiszik, hogy még mindig középkor van itt? Még olyan jött-ment „népek” is mint a szlovákok packáznak velünk a 18 éves országukkal.


„Szűk látó körű az, egy nyitott társadalomban és egy nyitott világban, aki csak a saját határain belül tud látni, vagy a kertje kapujáig. –„


Szerintem meg természetes emberi reakció, hogy valaki védi a saját népét, országát, faluját, vagy utcáját és ferde szemmel (ez nem az ázsiaiak ellen szól) az idegenekre, legyen az bármennyire is ártalmatlan. Ha én két méteres, szőkésbarna, kékszemű európai létemre Japánba költöznék, az ottaniak is tartanának tőlem, hiába állítólag barátságosak.

2012. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Nem, de nem is érdekel. Persze legyünk toleránsok, fogadjuk el a másikat, mert ha nem akkor jön a hiszti, hogy rasszizmus. Nekem magyar létemre miért kell elviselni, hogy mindenhol a világok megvetnek, lenéznek és azt hiszik, hogy még mindig középkor van itt? Még olyan jött-ment „népek” is mint a szlovákok packáznak velünk a 18 éves országukkal."


Ha nem érdekel, akkor miért kell sértegetni a másikat? A nem érdekel egyenlő a közömbösséggel.

Bizonyára sokan vélekednek így hazánkról, de nagyon sokan nem. sőt vannak bizonyos tények, amiket tagadni sem tagadhatnak, mint pl Nobel-díjasok számában világelsők vagyunk, vagy hogy az osztrák oktatás magyar segítségre szorul. Mindig lesznek olyan emberek, akik rosszakat mondanak rólunk, de ha mi is ezt csináljuk másokkal, vagy ha épp azokat bántjuk,akik szeretnek minket, szeretnek itt élni. Az mire jó? Mire megoldás?

Nem lehet valaki egyszerre külföldi származású és kedvelheti, tisztelheti Magyarországot? Esetleg hazájának érzi azt, vagy második otthonának? Nem szép az ilyen hozzáállás. Más részről gazdaságilag is jót tesz nekünk, ha jó a viszonyunk a külföldiekkel. Sajnos nem tartozunk a gazdag államok közé. És légy szíves ne menjünk bele gazdasági-politikai vitákba. Csak azt mondom ezzel szívesen mennék a most épülő Citrom-sav gyárba vagy az új ipari parkba dolgozni, esetleg a nap-kollektor üzembe, ha befejeztem a tanulmányaimat.



"Szerintem meg természetes emberi reakció, hogy valaki védi a saját népét, országát, faluját, vagy utcáját és ferde szemmel (ez nem az ázsiaiak ellen szól) az idegenekre, legyen az bármennyire is ártalmatlan. Ha én két méteres, szőkésbarna, kékszemű európai létemre Japánba költöznék, az ottaniak is tartanának tőlem, hiába állítólag barátságosak."


Természetes, ha bántanak. De ki fenyeget? Ahol eddig külföldön jártam, mindenhol nagyon kedvesek és barátságosak voltak velem, többségiben, persze találkoztam bunkó, mogorva emberekkel is. De mindenhol szívesen segítettek, kedvesen beszéltek velem.


Ha vannak negatív tapasztalataid azt is megértem, értem miért vélekedsz így, nekem is vannak. Nem említem kikkel kapcsolatban. :D Ám akkor sem kellene ennyire véresen és bántóan támadni. Lehet, valójában egy nagyon kedves őszinte ember vagy, ezzel a hozzáállással azonban nem ezt a képet fested le magadról, távolról sem.

:)

2012. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!