Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, hol találhatok ázsiai fiút?

Figyelt kérdés

Én nekem az ázsiai fiúk tetszenek. Sokan teljesen h*lyének is tartanak e miatt. A magyar férfiak szinte már hidegen hagynak. Bennük van valami, ami megfogott. Immáron 7 hónapja érzem így és nem is tántorodok el ettől az érzéstől. Rengetegen próbáltak le beszélni róla, de eddig senkinek sem sikerült. (: nem gondoltam volna, hogy én egyszer ide fogok írni, de végső elkeseredésemben már nem jutott más az eszembe. Én vidéki lány vagyok, egy kis városban lakom. Hiába vannak kínai üzletek csak 40 éven fölül láttam még ázsiaiakat. Nem érdekelnek az olyan válaszok, mint például, hogy:

- *Te hülye vagy. Miért jobbak, mint a magyarok? Mi olyan vonzó bennük, mert szerintem semmi?

Eddig a néger és az olasz cigány volt a divat. Úgy látom most meg már a ferdeszemű. Lassan már ciki lesz fehérnek lenni.

Menjél el a piacra, vagy kínai boltba. Tele van velük.

De még mielőtt nagyon közeli kapcsolatba kerülnél eggyel, jó ha tudod, hogy a nagy részük bűnöző. A vietnámiak például ide járnak marihuánát termeszteni, mert a hazájukban kivégeznék őket. A kínaiak pedig előszeretettel rabolnak el embereket, hogy a szerveiket elpasszolják. De sok szerencsét, gratulálok az ízlésedhez.

- *Ha majd nem lesz mivel ide gépelned a műanyag orrodon kívül akkor egy tripla "ááá" betűvel jelezhetnéd hogy hogy sikerült a találka. Amgúy meg rohadjon emg az összes, egyszer még fegyvert ragadunk és kivégezzük őket

- *a magyar pasiknak hosszabb a farkuk, mint az ázsiaiaknak, és ha jól emlékszem, az ázsiaiaknak van majdnem a legkisebb f@szuk az egész világon. szóval nem tudom mit tudsz enni bennük...

-* az ázsiaiak bénák az ágyban és mind szervtolvajok, ráadásul impik a sok fűűtől. még az ázsiai nőknek nem is volt orgazmusuok a világon tudtad?:O:DXDXD

Teljesen tisztában vagyok azzal is hogy mennyivel szigorúbbak az ő szüleik és milyen elvárásaik vannak. Tényleg nem érdekelnek a h*lye és k*cs*g válaszok, mert nagyon komolyan gondolom. Előre is köszönöm!


2011. dec. 7. 16:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16:41 vagyok utánna néztem tényleg bizonyos mérték után halálbüntetés jár :O de ahoz képest sokan drogoznak vietnámba.
2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16.41 ismét anyum most mondja h régen lelőtték őket ő meg nézte többé nem megyek oda :D
2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
hmm te nagyon kedves vagy hogy utána néztél (:
2011. dec. 7. 19:57
 14/26 anonim ***** válasza:
utánna néztem mert nekem jó tudni az ilyen dolgokat mert én hát sajnos félig vágottszemü vagyok :S
2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
*-*
2011. dec. 7. 20:00
 16/26 anonim ***** válasza:
Bazzeg, még egy animefanatikus kiscsaj... ezért tartunk mi itt magyar férfiak...
2011. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nekem meg ázsiai csaj kell
2011. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Bazzeg, még egy animefanatikus kiscsaj... ezért tartunk mi itt magyar férfiak..."


Ne hidd, hogy ez csak a hülye tinilányok hóbortja! 21 éves öcsém is nézi ezeket a szarokat. Egy csomó posztere meg DVD-je van és szerinte én vagyok a hülye, hogy nem értem, mert ez kultúra!

2011. dec. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Küldtem privit!
2011. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszönöm! (:
2011. dec. 27. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!