Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ötleteket/tippeket keresnék...

Ötleteket/tippeket keresnék gerinc tetkóra (írás)? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szerettem volna mert hozzám inkább az ilyen "kockább" szövegek illenek, mint az ilyen cifrább, hullámosabbak. A baj csak az, hogy ez héber, tehát nincs is az egészhez semmi közöm, meg a tetkót így se nézik jó szemmel a családban, főleg ha beszállítok egy héber idézettel.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki valami hasonlót, a lényeg az lenne, hogy valami hasonló stílus, illetve olyan nyelv amit nem mindenki tud elolvasni (ezért sem keresek inkább egy angolt olyan betűtípussal, mert fontos lenne, ne mindenku értse)


Illetve ha valaki tud, van olyasmi ami ilyen programozós/hackeres? Apum programozó és szeretném, ha majd lenne egy olyan tetkóm, amit hozzá is tudok kötni, persze ha nincs ilyen akkor majd kitalálok rá valami mást.

Előre is köszönöm, annak aki végig olvasta!


2018. febr. 6. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Gerincedre ne varrass, azt a húsod és bőröd eltakarja, tehát felesleges.

Ha lényeges, hogy kevesen értsék, akkor tükörírással varrasd, hogy he te nézegeted, elolvasni tudd.

2018. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda a tetoválásokért, de ezek szerintem nagyon jók:

[link]

[link]

[link]

Vagy valami ilyet, csak nem karra. Biztosan meg tudják tervezni. [link]

2018. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2018. febr. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!